M. - ocena (1) Fatalna obsługa, pani blond w okularach robi łaskę że obsłuży, zachodzę tam w... M. Gerard - opinia (1) Załoga super ,jakość i doradztwo Super. Jestem klientem od 8 lat i tylko tu... Gerard Wszystko w jednym miejscu! (1) Szybko i bardzo profesjonalnie .Mega nowoczesne miejsce ! Super i polecam. Asiulek
Nie polecam (1) Obsługa ma gdzieś to że ktoś stoi przy kasir i czeka żeby zapłacić, w dodatku... Niezadowolony klient Cena za wydruk (1) 1 kartka a4 wydruk czarno bialy, cena: 1,25 zl. Rili??? Żałosne Bardzo niezadowolony klient NIE POLECAM (1) drukowałam i oprawiałam pracę dyplomową trochę na ostatnią chwilę i sama nie... dd Kuba - opinia (1) Świetna jakość wydruku, przemiła i pomocna obsługa. Zdecydowanie polecam! Kuba ... (1) Słaba jakość wydruku na płótnie, całość przesycona kolorem fioletowym Piotr Chyba jedyny profesjonalny punkt. (1) Cieszę się że trafiłam do tego punktu ,niestety po przebojach z dwoma... Ania Obsługa do wymiany... (1) Z reguły korzystam z innego punktu ksero, gdzie jest taniej, niestety... niezadowolona klientka Coraz gorzej... (1) Z usług korzystałam wielokrotnie - godziny otwarcia i szybkość usług... Michalina Jest Ok (1) Duży punkt bardzo dużo maszyn. Drukowałem kolaż ze zdjęć na dużym... Ryszard Tragedia! (1) Obsługa nie dość, że nie ogarnia, to jeszcze jest niewiarygodnie nieuprzejma!... Klientka OBSŁUGA - TRAGEDIA (1) Poszłam wydrukowac kilka rzeczy z pendrive - pani z wielka laska pokazala mi... sopocianka Najgorsza drukarnia w Trójmieście, ale za to szybko. (1) Potrafią zepsuć jakość wszystkiego. Obsługa zawsze inna co także powoduje, że... Magda Beznadziejna jakość! (1) Korzystałam wcześniej z udług D&K i oprócz tego, że ceny zawsze były... Asia Najgorsza drukarnia w Trójmieście (2) Nigdy więcej nie zamierzam skorzystać z usług w Centrum Kopiowania D&K. Po... natalia Skandalicznie wysokie ceny, poza tym wszystko ok (1) Witam. Moja opinia będzie krótka - jakość ok, ceny nie od przyjęcia. Jest... Adam Na rany chrystusa.... (2) Do d&k jeżdżę wtedy, kiedy wszystkie drukarnie w trójmieście są zamknięte,a... Gość Średnią podnosi pan z obsługi i godziny otwarcia (1) Regularnie korzystam z usług tego centrum i ogólnie jestem zadowolona z ich... jolka