to jakaś kpina.... (1) Mimo, że oferta bogata, każdy znajdzie to czego szuka, stanowczo NIE POLECAM.... Majkamam beznadziejna obsługa, wysokie ceny (2) Witam, niestety, ale nie mogę powiedzieć, żebym była zadowolona z usług tej... niezadowolona klientka Amelia29 - opinia (2) Moja firma znajduje się blisko Manhatanu więc jak tylko powstało centrum... Amelia29
Michał - opinia (2) Witam, jestem bardzo zadowolony z tego centrum, zawsze robią wszystko na czas... Michał obsługa klienta (1) W dniu dzisiejszym postanowiłam skorzystać z usług D&K Centrum kopiowania w... Agnieszka Kasica centrum godne polecenia wymagającym klientom. (1) witam,jestem szczerze zaskoczony opiniami innych klientów,ponieważ uważam iż... adam aleksander - opinia (1) Mam kontakt w zasadzie tylko z obsługą druku wielkoformatowego. Jeśli chodzi... aleksander Stały klient D&K Centrum Kopiowania (1) Witam, jestem bardzo zadowolona z jakości usług wykonywanych przez centrum... Ewelina Bardzo fajni ludzie polecam wszystkim (1) Witam. Polecam wszystkim to centrum kopiowania. Są terminowi i wykonują... Barbara bardzo stała i bardzo zadowolona klientka z pracowni projektowej (1) Witam, a ja korzystam z usług D&K niemal codziennie i czy prywatnie czy dla... Basia Odpowiedz od kierownictwa D&K (1) Szanowni Panstwo, wyrazamy ubolewanie z powodu niezadowolenia naszej... D&K Centrum kopiowania kwaśna mina i drapanie pod pachą .. (1) Często korzystam z usług D&K w c.h mahattan.Zawsze jestem zadowolona z usług,... Karolina