Mario - ocena (1) Bogata ekspozycja, fachowa obsługa, wszystko ok. polecam Mario Adam - opinia (1) Fachowcy, super doradztwo i wybór. Adam Tomasz W. - opinia (1) Super obsługa i szeroki wybór producentów drzwi i podłóg. polecam z czystym... Tomasz W.
MG - opinia (1) Korzystam z usług stolarni od lat, polecam! MG ks - opinia (1) Niestety obsługa Klienta na bardzo słabym poziomie, bardzo długi czas... ks 3eci - opinia (2) Nienwiem jak taka firma jeszcze funkcjonuje na rynku. Jesli chcesz kupic... 3eci nie polecam (1) Spędziłam w sklepie 40 minut i nikt z obsługi do mnie nie podszedł. Kręciłam... klientka Podłoga (1) Profesjonalna obsługa, polecam! Aneta Gorąco polecam parkiet układany w jodełkę francuską (1) Szukaliśmy podłogi białej z drewna z ułożeniem w jodłę francuską. Znaleźliśmy... Ela i Mateusz Kołodziejscy Drzwi wejściowe do domu i drzwi wewnętrzne z montażem (1) Polecam. Duży wybór i fachowy montaż. Trochę długi czas realizacji ale takie... Wiktoria Tymel duży wybór drzwi (1) bardzo duży wybór drzwi , sporo drzwi na wystawie obsługa na poziomie ,... Zadowolona Polecam zakup parkietu (2) Wiedza na temat parkietôw, pomoc w doborze odpowiedniego drewna,... Piotr z Modrego Zdecydowanie polecam! (2) Zdecydowanie polecam! wybierałem podłogę drewnianą z żoną ponad miesiąc:) w... Radek atrakcyjne ceny (2) domo is the best !!!!!!!!! malcinek z domo Zdecydowanie odradzam (1) Rozumiem z mój przedmówca jest właścicielem firmy, nadgorliwym pracownikiem... Tomasz SYMPATYCZNA OBSŁUGA (1) Polecam. Tomasz Gdzie poprzednicy trafili? (1) Ja kupowałem drzwi. Super obsługa, dziewczyny sprzedające wiedzą o drzwiach i... Waldek Nie polecam! (1) Zgadzam się z opinią poprzednika. Nie polecam korzystania z usług tej firmy.... km Terminow nie maja, wredna obsluga i jakosc gorsza niz kiedys (1) 1. Terminow nie ma. Kiedy moje zamowienie bedzie gotowe to nikt nie powie.... Piotrus