DOSTAŁAM PIZZE BEZ SERA (1) A więc zadzwoniłam z pytaniem, gdzie mój seer? Pani bardzo mnie przepraszała,... Dominika głodna serra m - opinia (2) pizza przyjechała po 1,5 h i była zimna, musiałam podgrzewać w piekarniku.... m juz nigdy wiecej (2) czekam 40minut na 2 sałatki i (miało byc max.30minut) wiec byłam juz lekko... basqa
Chamstwo! (1) W restauracji na Chełmie byłam pierwszy i ostatni raz! Zawsze w Da Grasso... 1martamarta1 Zlecenie na Witosa (1) Złożyłem zamówienie telefonicznie o godzinie 16:38 i zostałem po informowany... Borek Bolące brzuchy!!!! (1) Kilkakrotnie korzystaliśmy z pizzerii da grasso na chełmie i byliśmy zawsze... Loczek412 :) (1) zdecydowanie nie polecam! Pani stojąca za ladą nie bardzo umie obsługiwać... karolina Super obsługa :) (1) Pani kasjerka poleciła mi pizzę da grasso i to był strzał w 10!! Obsługa jest... Ada A jednak.... POZYTYWNIE !!! :) (1) Witam, moje wrazenie o pizzerii jak najbardziej OK ciasto o niepowtarzalnym... Aneta w. kpina z klienta (1) próbowałem się z DaGrasso na Chełmie skontaktować dziś 12 razy w różnych... Bart Najgorsza pizzeria na świecie (2) Po prostu kompletne dno! W życiu nie byłem w gorszej pizzerii. Obsługa na... Radek Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Zamówiłam pizze na miejscu ale chciałam ją wziąć ze sobą.Czas oczekiwania 20... Młoda bless - opinia (1) Zamawiałam pizze w Da Grasso na Cieszyńskiego i jestem w 100% zadowolona.... bless Najgorsza pizzeria na chełmie-nie polecam (1) To jest skandal zamówiłem 4 pizze duże i 1 małą miał być dowóz gratis. I... raf Polecam wszystkim (1) Ja jestem bardzo zadowolona. Pizza (Mafiozo) była brdzo dobra gorąca... Aga Zdegustowany. (1) Zawiodłem się w stosunku do pizzerii Da Grasso na przymorzu, gdzei wszystko... Kacu neptun - opinia (1) Pani u której składałem zamówienie z lekka zawinięta,po raz 4 z kolei... neptun Przesada !!!!7 zł za dowóz!! (1) Zamawiałam pizze z dowozem,7 zł za dowóz z chełmu na szadółki to lekka... ada Żenada (1) Nie popisał sie pizzerman...żeby dać klientowi spalona, dosłownie zjaraną... klient kiepska pizza przypalona... (1) pytam się dlaczego na chełmie nie ma innej pizzeri ? Da grasso jest okropna... kundel