Da Grasso

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piastowska 99

Ja - opinia (1) Polecam wszystkim , super lokal ! Ja Dr - opinia (1) Czasem jest poprostu nieświeżo, jeśli zamawiasz do domu to się możesz nie... Dr Laura - opinia (1) Zamówienie złożone przez stronę internetową. Potwierdzenie z informacją, iż... Laura
dana - opinia (1) ponad 3 godziny temu, zamowialm pizze. wzieli pieniadze przez internet, a... dana Tomasz - opinia (1) Pizza i makaron bardzo dobre, duże porcje. Kebab trochę mały Tomasz Gdańsk ul. Świetokrzyska (1) Niekompetentna obsługa; Młoda Pani kelnerka podczas składania zamówienia... Klienci SKANDAL (2) Notorycznie ta sama sytuacja a mianowicie czas dostawy. Jestem wyrozumialym... Grzechuu Pizza (1) Lubie to miejsce, ale kiedy czekam godzine przy stoliku i dostaje jeden... Weronika porażka (1) czas oczekiwania 75 minut w realu 120 !!!!! Aleksandra Obsługa dramat jak i jedzenie (1) Jedyne co można pochwalić to pana dostawcę. Reszta dramat terman chamska obsługa (1) Szczyt chamstwa, dostaję inna pizzę niż zamawiałam małą zamiast dużej, po 15... Alicja Żałosna obsługa (1) Bardzo nie polecam. Wlaśnie odesłałam dostawce z pizzą do lokalu (Gdańsk... Mila co tu dużo pisać (2) w zeszłym tygodniu zamówiłam pizze do domu.dostawa późna,a dostawca o zgrozo... mtv2005 Pizza dobra ale obsługa nie (1) Da grasso jako marka dużo traci decydując się na franczyzę. Pizzerie robią co... Anna ocena (1) pizza zimna z konta pobrane 34,50 natomiast na paragonie dostalem ze kosztuje... andrzej NIE POLECAM (1) za każdym razem pizza przyjeżdżała zimna i przypalona , dawaliśmy szanse... Aga Pizza na zamowienie (1) Stanowczo nie polecam pizza przyjechala zimna i przypalona :/ Glodna DaGrasso - zamawianie pizzy online - NIE POLECAM!!! (1) Pizza zamówiona online o godz. 12.42, czas oczekiwania 100min. (dość długi,... A Da Grasso na ul. Piastowskiej 99 w Gdańsku (2) Jadałam u nich często, ale od ok 2 miesięcy jakość pizzy znacznie się... Joasia brak skladnika (1) Zamowilam pizze z sis datkowym skladnikiem za ktory doliczono 5 zł , niestety... Monika