remek - opinia (1) Pan bardzo miły, udaje specjalistę ale nie polecam, bardzo niesłowny, coś... remek Mariusz - opinia (1) Korzystałem z usług firmy Pana Damiana już wielokrotnie, podobnie znajomi.... Mariusz Maciej - opinia (1) Bardzo polecam. Świetne podejście do klienta. Mimo napiętych terminów udało... Maciej
Elżbieta - opinia (1) Bardzo polecam firmę. Pomimo napiętego grafiku zdołali nam pomóc przy awarii... Elżbieta Piotr - opinia (1) Pan Damian jako jedyny z pośród wszystkich serwisów w Gdańsku podjął się... Piotr Aleksandra - opinia (1) Polecam w 100%. Kontakt w firmą bardzo rzeczowy, szybki i przyjemny.... Aleksandra Mirosław - opinia (1) Firma stojąca frontem do klienta. Awaryjna wymiana bojlera elektrycznego w... Mirosław Robert - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem firmę. Potrzebowałem na szybko podłączyć junkersa... Robert Wykonanie instalacji gazowej z wyprowadzeniem spalin przez komin (1) Usługa wykonana szybko, tanio i bez zarzutów. Polecam firmę Damgaz! Ewelina Zdecydowanie polecam (1) Profesjonalna ekipa uratowała mnie przed świętami, dzięki czemu miałem ciepłą... Krzysztof Super robota! (1) Usługa Pana Damiana jest godna polecenia, bowiem w naszym przypadku została... Sławomir Szczepanik. Bardzo szybcy i pomocni!!! (2) Firma bardzo nam pomogła po odcięciu dostawy gazu przez pogotowie gazowe ze... Dariusz Polecam (1) Nie miałam dużego zlecenia - podłączenie płyty gazowej, zlewu oraz zmywarki w... Magda Profesjonalizm (1) Mimo napiętego grafiku i dzięki sprawnej logistyce Panowie znaleźli dla mnie... Elżiets Pełen profesjonalizm (1) Pracownik firmy pojawił się u nas punktualnie a zamówiona usługa została... Bartosz Polecam (1) Wszystko OK. Dobry kontakt, sprawna realizacja. Michal Profeska (1) Dobrze wykonana praca, przez ludzi których cechowała kultura pracy,... MĘŻCZYZNA Facet (1) Usługa mała bo tylko wymiana zaworu przy kuchence, ale tempo ekspresowe,... Piotr Polecam (1) Usługa szybka i profesjonalna w dodatku z miłym podejściem. Polecam Monika Ekspresowo i profesjonalnie (1) Naprawa piecyka gazowego wykonana ekspresowo i profesjonalnie. Żaden inny... Dorota