instruktorka na 6, recepcjonistka na 0 (1) Praktycznie każda szkoła tańca w Trójmieście oferuje pierwszą lekcję darmową,... Karolina Podziękowania za pierwszy taniec (1) Pragniemy podziękować Panu Sebastianowi za przygotowanie nas do pierwszego... Para Młoda Gorąco polecam!!! (1) A dla mnie każde zajęcia z p. Wereszczyńskim to niezapomniane przeżycie.... Marta
M - opinia (1) Korzystam z kilku kursów w Gdańsku. Plusem jest świetna kadra, profesjonalizm... M mieszane uczucia... (1) skoro tak wszyscy peany wznoszą (bardzo podejrzane swoją drogą ;) ) to trochę... P. zajęcia z Sebastianem (1) Po skorzystaniu z oferty Dni Otwartych zdecydowałam się zapisać na zajęcia z... Becia Cudowni Instruktorzy! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem! Energia z jaką Instruktorzy prowadzą zajęcia... Chlopak Wspaniała Atmosfera (1) Uważam, że szkoła posiada wspaniałych instruktorów i poziom nauczania jest... pawel21 Najlepsza Szkoła :) (1) Najlepsze atmosfera i klimat,niesamowici ludzie... i najnajlepsza... anonimowy I (1) Co tu dużo gadać, świetna szkoła .! Instruktorzy naprawde wspaniali, widać... ;). JEDYNA (1) Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej szkoły tańca to JEST TO JEDYNA TAKA SZKOŁA W... chłopak GODNY POLECENIA (1) Już od dłuższego czasu z pewnymi przerwami uczęszczam na zajęcia do Dance... stały klient Dobra, ale bardzo droga szkoła! (1) Plusy: + Instruktorzy! Bardzo dobra i profesjonalna kadra. Wkładają wiele... Borek najlepsza mimo wszystko (1) co prawda zgadzam się z poprzedniczką która krytykuje warunki nauki ale i tak... agrest Lekkie rozczarowanie ! (1) Ponieważ zrezygnowałam naukę w innej szkole (tańczyłam już 2 lata)... uczestniczka Polecam omijać szerokim łukiem (1) Zachęcona wiloma pochlebnymi opiniami znajomych zapisałam się na kurs. Pełna... krabiszon SUPER (1) Bardzo fajna szkoła, super układy i muzyka, fajna atmosfera ;) Ceny są... Katie fajnie:) (1) Fajne miejce, fajni ludzie i bardzo fajne zajęcia. Jedyna uwaga jaą bym miała... naiada Profesjonalnie (1) Regularnie uczęszczam na zajęcia w DANCE AVENUE. Instruktorka jest... kursantka Rozczarowanie (1) Do przyjścia na kurs organizowany przez Salsa Kings namówiła mnie koleżanka.... kaczorek