Awesome !!! (1) Awesome Instructors! Awesome Receptionists! Awesome atmosphere! Awesome Polecam Street Dance i LA Style z Krzysztofem Płatek !!! (1) Świetny instruktor! Od wejścia widać, że taniec to jego pasja i styl życia.... dotcomka Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę z tańcem??? Tylko tu i teraz! :) (1) Już od samego wejścia wita Cię przemiła recepcja szkoły, Te Panie są... Czerwona Dakini
ZUMBA (1) Witam, od ponad roku z przerwą korzystam z zajęć z Zumby z Panią Magdą:)... Hania oczekiwalam wiecej (1) Ceny na pewno nie naleza do przystepnych. Spodziewalam sie wiec dobrej... aaa JUST DANCE!;)))) (1) Polecam :) miejsce gdzie można wyładować nadmiar energii ale i odpocząć,... Joanna Alina - opinia (1) Zwiedziłam kilka trójmiejskich szkół by wybrać tę odpowiadającą moim... Alina Dance Avenue Monika Grzelak (1) Zwiedziłam kilka szkół w Trójmieście, tutaj podobało mi się najbardziej! Miła... Paulina Bak Gorąco polecam!!! (1) fantastyczna atmosfera, świetni trenerzy, potrafią zarazić swoją pasją i... aga_w Gdyby nie panie z recepcji... (1) Zastanawiam się, czy właścicielka szkoły interesuje się w ogóle opiniami... zdegustowana Bardzo Niekulturana obsługa Pani w recepji. (2) Jestem zażenowana tym w jaki sposób zachowałuje się Pani z recepcji,... Niezadowolony klient Absolutnie NIE! (2) Zapisaliśmy się z dziewczyną tylko dlatego że było blisko - mimo że znajomi... a. Godne polecenia! (1) Jestem w trakcie nauki tańca towarzyskiego dla par u P. Sebastiana. Świetnie... Aleksandra Polecam zumbę :) (1) trafiłam do tej szkoly tanca, podczas dnia otwartego. Najbardziej spodobala... Bibi najdroższa szkoła w Gdańsku w jakiej byłam (1) Strasznie uderza we mnie nieznajomośc w dziedzinie tańca Pań recepcjonistek.... Pestka Co z dziewczyną od ZUMBY?? (1) Byłam uczestniczką Maratonu ZUMBY na początku tego miesiąca. Na maratonie... Julita Merengue Solo - rewelacja (1) Muszę pochwalić nową sekcję Merengue Solo w Dance Avenue - rewelacja !!!!!... MD Straszna ściema i brzydkie praktyki właścicieli (2) W zasadzie to nie pisuję opinii na takich portalach, ale bardzo nie lubię jak... JM GORĄCO POLECAM !! (1) Korzystam z usług szkoły od ponad roku ..... Od wejścia do studia na twarzach... E.D. Beznadziejna obsługa klienta (1) Szkoła rezprezentuje wysoki poziom nauczania, instruktorzy są zaangażowani,... Gosia