AS Interiors - opinia (1) Dekoracja okien B.B. to nasz ulubiony sklep z tkaninami i tapetami.... AS Interiors opinia (1) Miła, fachowa obsługa i doradztwo. Usługa wykonana terminowo , sprawnie i... krystyna Polecam (1) Pełen profesjonalizm , duży wybór asortymentu , świetne wykonanie . Pani... Majewska Magdalena
Rolety rzymskie bardzo wysokiej jakości (1) Z usług tej firmy skorzystaliśmy dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2010 roku... Karina Piękne dekoracje okien (1) Szczerze polecam firmę pani Bożeny. Można zdać się na jej pomysły i... Mariola Firma B.B. z Gdyni (1) Znakomite doradztwo i wykonanie. Firma godna polecenia! Aleksander Dekoracja okien i aranżacja sofy (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem jak bardzo pani Bilińska angażuje się w pracę.... Elżbieta S polecam (1) Po raz pierwszy koprzystałam z usług Pani Bożeny i myślę, że nie po raz... klientak z Gdańska Profesjonalizm i satyskacja klienta (1) Pani Bożena stworzyła nową aranżację wystroju moich okien, a zarazem nowe... Ewelina Piękna dekoracja okien - tylko u P.Bożeny ! (1) Jestem stałą klientką P.Bożeny. Polecam zlecenie uszycia dekoracji okiennych... Magda B. Szczerze polecam :-) (1) Jestem klientką Pani Bożenki od ubiegłego roku. Zleciłam wykonanie dekoracji... Ala Polecam serdecznie (1) Jestem stałą klientką P.Bożenki.Wszystkie dekoracje okienne w moim domu... Ewa Super miejsce dla Twoich okien !!!! (1) Jeśli chcesz gustownie ozdobić swoje okna - to miejsce jest dla Ciebie.... Daria KW - opinia (1) Fachowa obsługa i doradztwo, duży wybór ciekawych tkanin, wykonanie z... KW Klientka: Beata Walczuk (1) To mój kolejny wpis przy tej firmie :) P.Bożena wykonywała ostatnio u mojej... Ewa Patalas pełna satysfakcja (1) jestem w pełni zadowolona z realizacji zamówienia a szczególnie milło... sylwia,gdynia-orlowo Super miejsce (1) Gorąco polecam to miejsce. Współpracuję jako architekt z P.Bożenką już bardzo... Ewa Patalas szeroki wachlarz uslug (1) Goraco polecam ten zaklad. Korzystalam z uslug dwukrotnie i w przyszlosci... iwona Nie polecam!!! (2) Szło dobrze do momentu pierwszych uwag. Potem to już brak kultury w... marta polecam (1) Bardzo dobrze zaopatrzony sklep duży wybór firan i zasłon . Jestem pozytywnie... elżbieta