Denerwujacy Młodsi Lokatorzy

Temat dostępny też na forum: Zaspa
Hej nazywam sie Agata i mam 29 lat. Skonczyłam filologie germańska na UG.
Od niedawna wynajmuje pokoik na Zaspie w Gdansku i niestety sie wkopałam. Podpisalam z gory umowe na 6mcy i zaplacilam zaliczke. Jedyny plus mieszkanka gdzie wynajmuje pokoik, to dywany w kazdym pokoju oprocz kuchni. Dla mnie to dosc istotne bo od jakiegos czasu zupelnie zrezygnowalam z kapci i skarpetek po mieszkanku.
Minusem jednak jest to, ze mieszkam z dwoma studentami. Obaj sie znaja dobrze i maja po 20 lat i sa nieziemsko irytujacy. Do tego pala i pija w kuchni ciagle, na dodatek robia syf w lazience. Mieszkanko nalezy do wujka jednego z nich wiec niestety nie ma nawet komu sie poskarzyc a o wypowiedzeniu nie ma mowy, bo wiedzialam ze beda tam lokatorzy a w umowie jest napisane, ze palenie dozwolone. Na dodatek lokatorzy sa coraz bardziej wkurzajacy. Mieszkam z nimi dopiero 5 tygodni a oni rozgadali kolegom ze studiow, ze mieszkaja ze starsza lokatorka, ktora chodzi po mieszkaniu na boso. W rezultacie ci ich koledzy wpadaja na piwo i ogladaja mnie i moje stopy jak jakis pie*rzony eksponat. Oczywiscie sa tez jakies komentarze bez przerwy. W mieszkanku na pewno zostane bo nie chce stracic kaucji. Ogolnie chyba pozostalo mi sie przemeczyc 5 miesiecy. Co myslicie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Denerwujacy Młodsi Lokatorzy

Aga, zastanawiam się czy to tak na poważnie ten post. Takie są niestety uroki losowych lokatorów. Jeżeli nie potrafisz do nich dotrzeć to pozostaje Ci albo się przyzwyczaić lub też spróbować znaleźć coś innego i zawalczyć o zwrot kaucji. Jeżeli cena jest dobra to byś szybko znalazła kogoś na swoje miejsce więc kaucję możnaby odzyskać.
Ewentualnie znaleźć kogoś kto ma czysto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Denerwujacy Młodsi Lokatorzy

Coś zjadło posta. Kogoś kto ma czysto i wcześniej zrobić małe rozeznanie czy przyszli współlokatorzy o to dbają. Nie każdy facet lubi siedzieć w brudzie, ja na przykład lubię czysto i uwielbiam dywany ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież podobny wątek już założyłaś jakiś czas temu???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy pierwsze kilka wersow nawiazuje do czegos zupelnie innego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba tak haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agata,wiedziałaś że wchodzisz do mieszkania gdzie już mieszkają młodsi mężczyźni . Nie masz żadnej wyobraźni ? Na co Ty liczyłaś ,że Oni będą wieczorem chodzili na mszę kościelna o 18-tej ?.
I tak dobrze ,że wieczorem nie stawiają Tobie dwuznacznych propozycji .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój Boże, współczuje. Jeśli w mieszkaniu nie można nawet się zrelaksować to totalnie beznadziejna opcja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ty masz z tym fetyszem stóp? To juz ktoras dzielnica gdzie o tym piszesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Denerwujacy Młodsi Lokatorzy

To trzeba było brać mieszkanie na siebie i nie było by problemów. Ja brałam mieszkanie wynajem umowę na siebie, z powodu psa. I odbieralam takich lokatorów jacy mi odpowiadali, i takich którym odpowiadala obecność psa. I żaden problem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Denerwujacy Młodsi Lokatorzy

Nie ma wyjścia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Denerwujacy Młodsi Lokatorzy

To jest duży problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Naturyzm (36 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...