Dental Spa Medical&Dental Clinic

Stomatolodzy Ortodonci

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 14

NIEZADOWOLONA (1) NIE POLECAM !! JESTEM NIEZADOWOLONA Z WIZYTY U STOMATOLOGA .UMÓWILAM SIE NA... ANIA dr Pyc (1) Polecam dr Pyc. Widać, ze to lekarz z powołania. Dokładnie informuje co było... Piotr Polecam! (1) Szczególnie polecam panią Katarzynę Rutkowską - chirurg stomatolog. Chwila i... Pacjentka
Nie polecam (1) Jestem niezadowolona z tego że na umówioną na czas ( i płatną!!!) wizytę do... Jxxx_a Duże opóżnienia (1) Wszystko ok, fajnie to wygląda, ale te OPÓŻNIENINA masakra, nie licz że... pacjent SuPer (2) Nigdy nie czekam na wizytę. Ceny... może byc. 2 lata noszę aparat i narzie... ... Polecam (1) Goraco polecam Dental Spa, a przede wszystkim dr Grabska i dr Durme. Miałam... Natalie Polecam (1) Bardzo fajna klinika. Wszyscy stomatolodzy pracujący tam są mili i życzliwi.... Nieznajomy gorąco polecam (1) Gorąco polecam tą klinikę, zwłaszcza dr I. Grabską ( z innymi lek nie miałam... justyna Polecam wszystkim:) (1) W tej klinice od początku mogłam liczyć na profesjonalizm, dyskrecję i zawsze... Kasia Wszystkim polecam ! (1) Jestem bardzo zadowolona z leczenia i wszystkim polecam tą klinikę! Lekki,... Anna ocena (1) Każdy z Państwa ocenia Panią Honorate . jednakze oprócz niej to personel... iwona raczyńska stomatolodzy (1) to jest najlepsza klinika z jaką się spotkałam, naprawdę nie ma nic, co... taka_se_beata_ Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! anita Rewelacja :) (1) Super lokalizacja, sprawne funkcjonowanie kliniki, wystój i wyposażenie... Emi. Aska - opinia (1) Fajna miejscowka, milo, wygodnie, bezbolesnie, sympatycznie i na czas. Troche... Aska :):):) (1) Klinika nie tylko świetnie wygada, ale również rewelacyjnie funkcjonuje,... Irena Pokora dr Kurban (1) Dr Danielowi zawdzieczam proste zabki i usmiech, ktorego wszyscy mi... Aleksandra S Szczerze polecam! (1) Leczyłam się przez rok aparatem stałym u pani doktor Honoraty.Nie poleciłabym... Joanna P - opinia (1) Też zamierzam skorzystać :) Z tego co się dowiedziałam to wizyta kontrolna... P