Dental Spa Medical&Dental Clinic

Stomatolodzy Ortodonci

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 14

Gość - opinia (2) Nie polecam! Jak aparat orto. to na pewno nie tutaj. Aparat miał być na max 2... Gość MJ - opinia (1) Polecam polecam polecam polecam polecam:) MJ Pełen profesjonalizm (1) Bardzo profesjonalne oraz życzliwe podejście do pacjenta! Dr Ewa na początku... Mayeusz
Aparat (1) Dr Honorata założyła mi aparat i prowadziła leczenie, dzięki Pani mogę śmiało... Paweł Mieszane uczucia (2) Zacznę od tego że już na samym początku spotkałam się z nieprofesjonalną... Pacjentka Zastosowanie "botoksu" w leczeniu bruksizmu (1) Spotkało mnie bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po... natalia Magda (1) Fachowa opieka Dr. Sroczyńskiej godna polecenia . Magda Magda (1) Super fachowa opieka , godna polecenia . Magda Jak aparat to tylko w Dental-Spa! (1) Założyłam aparat u dr. Sroczyńskiej i to była świetna decyzja, po niespełna 2... Marta Solidne i piękne plomby w ekskluzywnym miejscu (1) Polecam ! Piękny wystrój, mili ludzie i pełen profesjonalizm! Brygida Profesjonalizm (1) Pełen profesjonalizm, usługi na bardzo wysokim poziomie oraz życzliwe... Pacjentka Dental Spa Bardzo miło (1) i prawie przyjemnie- bo niestety, nie które rzeczy po prostu bolą. :) Panie... Katarzyna Fantastyczna opieka dentystyczna dla dziecka! (1) Szukałam gabinetu stomatologicznego dla dziecka. Po wcześniejszych wizytach w... Marta relaks u dentysty ? - jestem pod wrażeniem ;) (1) Byłam pierwszy raz na wizycie dentystycznej w tej klinice. Co prawda tylko na... AleksandraL Nowocześnie cudowna-profesjonalna obsługa (1) Była nie dawno z córką. Panicznie boi się dentysty. Bajka i gaz rozweselający... Joanna.P Super Super (1) Polecam. Obsługa bardzo uprzejma. Czułam się jak w domu. Bardzo bałam się... Iwona Anna Pod wrażeniem! (1) Bardzo bałam się wizyt u dentysty, unikałam ich więc jak ognia, ale ukruszony... Chanel express (1) Piszę na gorąco, ponieważ jestem bardzo mile zaskoczona podejściem i opieką... wdzięczna pacjentka Magda Adam - opinia (1) u dr Sroczyńskiej leczę się ortodontycznie od półtora roku, tydzień temu... Adam POLECAM (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panicznie boję się wszelkich zabiegów... Alicja