Roberta - opinia (1) Po dzisiejszej wizycie u Pani Moniki już nigdy nie pójdę do kogoś innego :)... Roberta Alicja - opinia (1) Korzystamy rodzinnie od prawie 10 lat, polecam leczenie ubytków i skaling - w... Alicja GPS - opinia (1) Sprawna, profesjonalna i empatyczna obsługa. Duża kultura osobista i... GPS
Anna Sko.. - opinia (1) Dentus w Gdyni : Zostałam przyjęta bardzo szybko. Jestem w ciąży i zaczął... Anna Sko.. Danuta B - opinia (1) Polecam serdecznie Panią doktor Ewe Stankiewicz. Chodzę do Pani doktor od... Danuta B Jadwiga M - opinia (2) Polecam. Cała moja rodzina korzystała i korzysta z usług gabinetu Dentus w... Jadwiga M Aga - opinia (1) Zaczynajac od Pan na rejestracji a kończąc na lekarzach wielki PLUS. Polecam,... Aga waleria - opinia (1) Polecam serdecznie Panią doktor Polę Burzyńską,która ma anielską cierpliwość... waleria Piotr Sadoch - opinia (2) Jestem mile zaskoczony z całokształtu usługi w punkcie który mieści się w... Piotr Sadoch Natalia - opinia (2) Witam. Chciałabym bardzo podziękować ekipie dentus z Gdyni. Miałam mieć... Natalia Monika - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, ogromna wiedza i doświadczenie chirurga,... Monika Bartosz - opinia (2) Bardzo Polecam wizyty z przychodni Dentus . Profesjonalni lekarze, wizyty... Bartosz Joanna - opinia (2) Swietna i przemila obsluga, co bardzo uprzyjemnia oczekiwanie na wizytę. Nie... Joanna polecam-super jakość,dostępność,atmosfera (2) Polecam wszystkim usługi stomatologiczne w Gabinetach Dentus na Startowej.... Ewelina Czyszczenie u Pani Moniki (1) Polecam Gabinet Dentus na Startowej 1 a szczególnie czyszczenie u Pani Moniki... zadowolona pacjentka DR Agnieszka Karcz (2) Witam, Po lipcowej wizycie, zagościłem dzisiaj w DENTUS raz jeszcze przy... Przemek Daszyński Dentus, Monika Kuczowolska - polecam ! (2) Pierwszy raz byłem odwiedziłem Dentus przy ulicy Startowej i mogę wypowiadać... Andrzej Bardzo polecam (1) Bardzo polecam p. Doktora, bardzo dokładny i pewny dentysta, zabiegi wykonane... Adriana Dr Anna Barbara Kowalczyk (1) Wspaniała pani stomatolog :). Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej... Sylwia Miliszewska Obsługa 6 pomijając recepcję (2) Wspomniana recepcja zdecydowanie zniechęca i dobrze żeby zauważył to ktoś z... Pacjentka