Wiktor - opinia (1) W czasie całego procesu leczenia w klinice Derm estetyka od konsultacji aż po... Wiktor Lucyna - opinia (1) Po długich poszukiwaniach trafiłam do gabinetu medycyny estetycznej... Lucyna Elżbieta - opinia (1) Gabinet Medycyny Estetycznej Derm-Estetyka to prawdziwi specjaliści w swoim... Elżbieta
Michał - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, którą udzieliła mi klinika Derm-Estetyka.... Michał Ewa Pietrzak - opinia (1) Zabieg blefaroplastyki przeprowadzony przez Panią Dr. Ewę Sokołowską był... Ewa Pietrzak Jolanta Górka Badran - opinia (1) Klinika na bardzo wysokim poziomie. Wiedza ,doświadczenie, empatia i... Jolanta Górka Badran Joanna - opinia (1) Witam serdecznie, dnia 13-07-2023 miałam przeprowadzony zabieg korekty... Joanna Monika Staszek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług w klinice Derm-Estetyka ! Od samej... Monika Staszek Agata - opinia (1) W ferm estetyce poprawiałam sobie owal twarzy. Byłam bardzo mile zaskoczona... Agata Adriana - opinia (2) Jestem tak zadowolona z zabiegu korekty powiek górnych u Dr Sokołowskiej że... Adriana Magdalena - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ,składam serdeczne wyrazy wdzięczności na... Magdalena Odstające uszy (2) Serdecznie polecam Derm-Estetyka. W dwie godziny poradzili sobie z problemem,... Karina Kowalik Plastyka powiek górnych (2) Witam serdecznie , dnia 20-10-2018 poddałem się zabiegowi korekty powiek... krzysztof Suuuper . (2) Dziękuję wspaniałej Pani doktor, specjalisty od chirurgii plastycznej... Krystyna Plastyka powiek górnych (2) Robiłam zabieg plastyki powiek górnych u dr Anny Jurskiej-Jaśko. Półtorej... Wioleta Piękne usta! (2) Ostatnio zdecydowałam sie na zabieg powiększenia ust. Chociaż moze to za dużo... M. Labioplastyka (2) Jestem bardzo zadowolona! Dziekuje za wszystko i gorąco polecam!! Mika Odstające uszy - zabieg (1) W styczniu poddałam się zabiegowi korekty odstających uszu. Sam zabieg,... Asia Polecam!!! (2) Jestem wierną pacjentką już od prawie 2 lat . Zabiegi wykonywane to dermapen... Edyta Korekta powiek górnych (1) Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia zabiegu opadających powiek. Obawy,... Bernadeta