Rafał - opinia (1) Wszystko z jak najlepszej strony. Szybki termin, jakość wykonaniu, świetny... Rafał Iwona - opinia (1) Polecam, profesjonalna, miła obsługa Iwona ZK - opinia (1) Polecam, szeroki wybór i podłoga sie dobrze sprawdza jak dotychczas ZK
Gosia - opinia (1) Mam absolutnie przepiękną podłogę! Parkiet, a wcześniej wylewka, zostały... Gosia 3 x TAK !!! (1) Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza oraz przemiła obsługa.... Marta K. Piękne podłogi. (1) Solidna godna polecenia firma, efekt końcowy prac zarówno w przypadku podłóg,... MJS Przepiękna podłoga (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, ogromne doradztwo i fachowa wiedza... Urszula Pełen profesjonalizm (1) Lepiej trafić z mężem nie mogliśmy. Po 1- ogromny wybór Po 2-... Monika K. Profesjonalna obsługa, dobry asortyment (1) Jak w nagłówku - dobry kontakt, pomocni i kompetentni sprzedawcy, szybkie... Koko1609 Profesjonaliści - kunszt deski (1) Deska Design polecił mi architekt. Przy pierwszej wizycie w "show room" byłam... Ewa Serdecznie polecam (1) Chciałbym wyrazić moje uznanie dla Deska Design za profesjonalną obsługę.... Łukasz Igielski Bardzo zadowolony klient ze mnie.:-) (1) Trafilem przez polecenie do nich. Moze najtaniej nie jest ale sprawnie,... Piotr Godni polecenia! (1) Świetny wybór produktów z najwyższej półki, wzorowa obsługa klienta i duża... Michał Firma zorientowana na potrzeby klienta (1) Oferta praktycznie dowolnych producentów podłóg, ceny konkurencyjne i do... Paweł Zadowolony (1) Firmę znalazłem przez przypadek . Bardzo szeroki asortyment i ciekawa oferta... Jacek Dagil Godni polecenia (1) podłoga była montowana kilka dni temu, wszystko odbyło się terminowo,... Ewa Pełen profesjonalizm (1) Polecam, jako klient i architekt wnętrz. Jakość produktów na najwyższym... Ewelina Skrzypkowska CREATIVE ST Wybita Deska Design (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru Deski Design - nie dość, że asortyment... Renata Buczyńska Świetna jakość, doskonała obsługa (1) Polecam wszystkim Piotr Bardzo dobra jakość (1) Otrzymałam bardzo dobrą ofertę, super produkt, bardzo dobry kontakt z... Katarzyna