Adam - opinia (1) Porażka ten cały Catering.Nie polecam Adam Ania - opinia (1) Jestem po dniu próbnym. Posiłki w porządku, ale jednak mnie nie przekonały i... Ania Polecam dietetico !!! (1) Obsługa OK! Dostawy na czas !! Smaczne menu !!! Skuteczna i Zdrowa Dieta... Pooh Bear
wspaniały catering! (1) Catering jest wspaniały, dania smaczne, różnorodne ale też nie... Ula ja45 (1) super jedzenie, wyjątkowe, bardzo mi odpowiada smak i jakość potraw, ładnie... ja45 Pełen profesjonalizm.Polecam w 100%! (1) Smacznie, zdrowo i zawsze na czas. BeHaPe Dawid Peterlejtner Polecam ! (1) Polecam catering dietetyczny "Na Zdrowie". Menu skomponowane pod moje... Wojciech Pełen profesjonalizm i super jakość usługi (1) Pełen profesjonalizm i super jakość usługi, miałem styczność z kilkoma... Piotrek S dieta (1) Smacznie i zdrowo. Zawsze na czas. Andrzej Super serwis! (1) Polecam! Zawsze na czas, jedzenie urozmaicone i smaczne (niektóre dania... Ryszard Naprawdę działa (1) Jedzonko urozmaicone, pyszne i zawsze na czas. Cena przystępna. Wreszcie nie... Hanna Świetny pomysł!!! (1) Korzystałam z tego cateringu w grudniu i muszę przyznać, że zaskoczyłam się... Renata dieta super (1) dziękuję wspaniałej firmie za doprowadzenie mnie do świetnej formy. żywiłem... Józef GORĄCO POLECAM!! pysznie, różnorodnie i jeszcze się CHUDNIE! (1) Catering godny polecenia. Jedzenie smaczne, bardzo urozmaicone i zawsze... Hanna Polecam (1) Polecam z 100 %. Profesjonalne podejście do klienta, różnorodność dań oraz... Marcin smacznie i różnorodnie (1) Codzienna dostawa i zawsze świeże. Bardzo smaczne posiłki, fantastycznie... kobieta po 40 DIETA (1) Catering bardzo smaczny, ceny przystępne. Polecam Alcia dieta (1) Potrawy bardzo smaczne i dietetyczne. Uwielbiam różnego rodzaju warzywa , są... KRYSTYNA Obiad z pudełka (1) Polecam firmę za profesjonalne podejście co w dzisiejszych czasach jest coraz... Wygodny Witam (1) Jedzenie bardzo dobre i świeże. Obsługa na najwyższym poziomie a ceny akurat... Rafał