Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
od kogo był zakup, biuro nieruchomosci czy osoba fizyczna?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

Deweloper
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

przez biuro nieruchomosci

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

Deweloper :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

przez biuro nieruchomości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

deweloper

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

A my z ogłoszenia lokalnego, bez pośredników. Zaoszczędziliśmy na tym blisko 7 tyś zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

deweloper

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

biuro nieruchomosci

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

biuro nieruchomości

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

deweloper

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

Sami,BEZ NIEPOTRZEBNYCH POSREDNIKÓW,sprzedaliśmy kawalerkę również na własną rękę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do tych co niedawno zakupili mieszkanko

developer :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Zapraszam Państwa do skorzystania z usług: Biuro nieruchomości, wynajmu krótko - długoterminowego, obsługi mieszkań.
Świadczę usługi na rynku trójmiejskim od wielu lat. Posiadam doświadczenie w najmie.

Pomagam takim osobom jak Ty w obsłudze lokali, kupnie, sprzedaży, szybkim znalezieniu odpowiedzialnych i wypłacalnych najemców oraz zarządzam nieruchomościami w twoim imieniu. Dzięki temu Ty będziesz się cieszył dochodem pasywnym, bez konieczności tracenia cennego czasu na przygotowanie mieszkania pod wynajem, poszukiwanie najemców i późniejszą obsługę nieruchomości.

Jeśli dołączysz do grona moich klientów, zaopiekuję się od A do Z twoim mieszkaniem. Będzie ono dostępne na booking.com i innych portalach do wynajęcia.

Służę również pomocą w organizacji remontów mieszkań lub domów. Posiadam zaufaną ekipę remontową, która sprawnie wyremontuje twój lokal.

Jeśli chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej osobie i cieszyć się realnym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Przede wszystkim podstawą dobrego najmu jest zaufanie między klientem a zarządcą. Stawiam również na praktyczność - każde mieszkanie musi być ubezpieczone jak również najemcy polisą OC w życiu prywatnym.

Świadczę również usługi porządkowe, pranie tapicerek profesjonalnym odkurzaczem piorącym. Mycie okien, mieszkań i firm.

Zapraszam na blog: https://stadnickihouse.blogspot.com

Zapraszam do moich wpisów:
https://stadnicki-house.business.site

Porozmawiajmy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja po wielu przejściach z najróżniejszymi biurami nieruchomości w końcu wynajęłam swoją kawalerkę dzięki http://www.goodwill-nieruchomosci.pl/ Panie były przesympatyczne i w krótkim czasie znalazły mi idealnego najemcę. To cichy student. Jeżeli będę wynajmować kawalerkę dalej, to z całą pewnością skorzystam jednak z Goodwill.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Biuro nieruchomości Goodwill & Co https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Z całego serca polecam tą firmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...