Dobry Wzrok

Okuliści

Gdańsk, Kliniczna 1B/2

Szybko i profesjonalnie (1) Czas oczekiwania na wizytę dość krótki. Miły personel. emilia Polecam (1) Polecam salon, profesjonalna obsługa lucas Optyk (1) Polecam salon bardzo profesjonalne podejście do klienta . Na pewno przy... Janek
Optyk (1) Bardzo sobie chwalę wizytę w salonie . Regularnie jak tylko jestem na kupnie... Agnieszka Fachowa obsługa (1) Kompleksowa oferta, można było wszystko załatwić w jednym miejscu – od... Marcin dobrzy profesjonaliśći (0) Dla mnie okej, nie mam uwag do przychodni. Robią wszystko od A do Z, każdy... mirek4547 poloecam (1) Sprzętowo to chyba jedna z lepiej wyposażonych przychodni, badanie AFL... marian78 krótki czas oczekiwania (1) Przyjmują na NFZ ale ja akurat jeździłam tutaj prywatnie – krótszy czas... magda65846 Polecam. Tanio i profesjonalnie. (1) Mam bardzo mocne szkła a tym samym nie jest to tani zakup. Objeździłam pół... Gosia Zdecydowanie polecam! (2) Korzystałam z poradni kilkakrotnie, zawsze poziom obsługi był bardzo wysoki.... Katarzyna Bardzo zadowolony (1) Przez długi czas borykałem się z zapaleniem oka. Wybrałem Dobry Wzrok i nie... Maciej Ania - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z badań i obsługi w poradni Dobry-Wzrok Bardzo... Ania POLECAM (1) Odwiedziłam to miejsce kilkakrotnie. Zawsze zadowolona. Bardzo miła obsługa.... Pacjentka Elżbieta - jak najbardziej polecam (1) Choruje na cukrzycę od wielu lat ale niedawno trafiłam do tej poradni. Moje... Elzbieta65 celująco (1) Byłem na badaniu prywatnym. Lekarka bardzo uprzejma i profesjonalna. Cena... Michał W. Profesjonalnie (1) Bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do Dobrego Wzroku. Panie w rejestracji... ania Wojciech Fiszman - opinia (1) Doskonali i kompetentni lekarze, przemiły personel, bardzo przystępne ceny... Wojciech Fiszman Zdecydowanie polecam (1) Miejsce warte polecenia. Pełen profesjonalizm Mateusz Maria - opinia (1) Przemiła obsługa, profesjonalnie Pan Doktor Gawęcki jest świetnym... Maria M. - opinia (1) Polecam. Miła obsługa i sprawne leczenie. M.