Dobry laryngolog dziecięcy

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Dziewczyny, poszukuję dobrego laryngologa. Córka ma od jakiegoś czasu problem z zatokami, teraz kończy antybiotyk po ostrym bakteryjnym zapaleniu zatok. Wyniki już ok, ale bóle głowy jeszcze ma. Chciałabym dojść przyczyny, żeby jakoś temu zaradzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

spróbuj sinus rinse/ fixsin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

a larynglog Jarosław Kijewski, ale nie wiem niestety gdzie obecnie przyjmuje :( Gdzieś w Gdyni i w Rumii chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Tylko Danuta Gajda przyjmuje na Matejki we wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

sova jarosław i drugi mikaszewski
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

dziękuję
Asiu, stosowałaś któryś z podanych leków? u nas do tej pory były tylko różne krople zapisywane - protargol, steryd plus antybiotyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Mikaszewski .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

maga79
to nie są leki :) to butelki do płukania nosa
moja 5cio latka uniknęła dzięki temu zabiegu drenowania uszu... tak jej się gromadzi wszystko w zatokach, że głuchnie :/ wycięcie migdała nic nie pomogło, już miała termin na drenaż ale odwołaliśmy :)
2 latek też sobie płucze jak ma katar, uwielbia to :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Podobno bardzo dobrym jest Sławomir piotrowski .my byliśmy dopiero raz wiec ciężko się wypowiedzieć . Przyjmuje w gdyni na slupeckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Mikaszewski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Dzięki za wszystkie nazwiska. Spróbuję gdzieś zapisać młodą.

Asiu, a to płukanie jest mocno inwazyjne? bo moja córka miewa spore opory, nawet do kropli ją musiałam przezwyczaić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

zależy od dziecka...
moja 3,5 latka niestety nie daje się przekonać... tzn niby chce jak patrzy na rodzeństwo, ale nie idzie jej, krztusi się :( za to 2 latek bez problemu daje radę i sam często podchodzi do apteczki i prosi o saszetkę :) to samo z 5cio latką

nie jest to super przyjemne uczucie, ale niesie ogromną ulgę :) córka jak ma katar potrafi mnie w nocy obudzić i prosić o butelkę, bo ma gile w nosie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Ta metoda leczy tylko zatoki przynosowe, nie czolowe. Sama stosuję, ale od dziecka wymaga sporej współpracy i nie dla każdego dziecka się nadaje. Nam pomaga dr Konrad Chelminski z Gdanska Osowy. Może ma taki specyficzny styl bycia, podobnie jak dr Piotrowski, zwlaszcza przez telefon /ten ostatni/, ale lekarzem jest dobrym i wizyta trwa nieraz godzinę. Jeśli czegoś nie rozumiesz dopytuj, na pewno odpowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Może u twojego dziecka bóle głowy to już nie problem laryngologiczny tylko neurologiczny.Ja od dziecka mam bóle głowy , na początku częstym problemem było nawracające zapalenie zatok szczękowych to z czasem zamieniło się nawracające migreny.Przyczyny jak do tej pory nie znaleziono.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Waldemar Narożny jest od dorosłych i dzieci, ma swój gabinet we wrzeszczu na do gaulla, jest profesorem i konsultantem na całe województwo, zreszta chyba jedynym, ogromna wiedza i doświadczenie, byłam u niego z 3 latkiem i podejście do dzieci tez ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Nika, raczej zatokowy, bo obserwuję ją od dawna. Niestety ja i moja siostra też mamy problemy z zatokami, na tle alergicznym. Laryngolog nic mi na to nie poradził. Córkę też zabiorę na testy, bo widzę, że ma nasilenie kataru w podobnym okresie jak ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Sama mam potężny problem z syna żółto zielonymi katarami. Pediatra upierała się przy wycięciu 3 migdała, jedna laryngolog też, choć nie chrapał, dobrze słyszał, nie mia bezdechów. Trafiłam do dr Sowy - super laryngolog w podejściu, przepisał Rhinocort, Milucante i Aerius ponoć taka kombinacja miała pomóc, jak nie to wycięcie migdała. Pomogła na chwilę. Ja wciąż z się upieram, że to nie tędy droga. Syn brał leki na refluks, stosuję w miarę możliwość dietę antyrefluksową (chodzi do przedszkola, niestety nie mam wpływu na menu. Ale jedno jest pewne: stosuję od 8 miesięcy płukanki Sinus Rise (nie kupujcie polskiej podróbki, bo niby tańsza, ale butelka beznadziejna) i dzięki temu nie mam zapalenia ucha, czy temperatur. Robię wszystko, by było jak najmniej leków, a skuteczne. Niestety ta przypadłość wraca jak bumerang. Wymazy nic nie dają, jak bateria - to antybiotyk. 3 dni spokoju i od nowa. Aromaterapia - skuteczna, ale chwilowo. Dopóki jest coś podawane syn czuje się lepiej, po zaprzestaniu leków, wspomagaczy, natychmiast wraca zatkany kos i wydzielina żółta, potem kaszel z rana i tak w kółko. Teraz wybieram się do dr Piotrowskiego. Ponoć przepisuje krople na bazie ziół ze sterydem. Różne opinie czytałam na en temat, ale przy takim doświadczeniu mam nadzieję, ze będę umiała ocenić, czy mi pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Ja mam odpowiednik sinus rinse- fix sin i nie mam zastrzezen. Butelka faktycznie troche powietrza puszczala ale wystarczyl kawalek tasmy teflonowej do izolacji rur ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Dr Jarosław Kijewski przyjmuje m.in. tutaj:

http://www.vitamedprzychodnia.pl/Home/Staff/58
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry laryngolog dziecięcy

Dr. Mostowski otolaryngolog przyjmuje na Liszt na Suchaninie, dr. Kuczkowski przyjmuje na Zaspie też jest dobry i profesor Narożny we Wrzeszczu ceny od 100 do 150 zl za wizyte ale warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z prywatnych probowałabym do tego laryngologa co przyjmuje w lifemedica na aniołkach, jak bylam z corka to wszystko poszlo szybko i sprawnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest ten tretiakow czy jakos tak? Tez u niego robilam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Starszy dr Narożny.
Jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)