Dom lub bliźniak

Witam, czy ktoś może się orientuje gdzie powstaje lub jest ciekawa inwestycja domów lub blizniaków Z mężem planujemy zakup w nowym roku i zaczynamy poszukiwania, może też ktoś ma podobne plany na nowy rok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom lub bliźniak

To zależy czy szukacie na obrzeżach Gdańska czy bardziej w centrum. W Borkowie dużo się dzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dom lub bliźniak

Zapoznaj się z ofertą biura nieruchomości Russjan na stronie http://www.russjan.com/ Maja naprawdę ciekawą oferta domów i apartamentów na terenie całego Trójmiasta. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszukaj u małych deweloperów i zrób dokładnie pod siebie! to moje skromne zdanie, bo w gotowym to zawsze coś nie tak!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My z żoną kupiliśmy bliźniaka, wiedząc, że budynki względem siebie są bardzo dobrze wygłuszone. Reszta rzeczy to same zalety, nawet to, że zawsze to oszczędność - chociażby to, że jedna ściana nie jest podwiewana. I spodziewaliśmy się, że nasze gniazdko obierzemy w 2023, ale ostatnio dostaliśmy informację od naszego dewelopera texo, że dzięki pogodzie realizacja jest przyspieszona i nasze klucze odbierzemy jeszcze w tym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

My z żoną kupiliśmy dom na osiedlu Venti Park na Matarni w Gdańsku. Przekonała nas przede wszystkim lokalizacja oraz fakt, że domy będą do odbioru jeszcze w tym roku. Jeżeli szukasz z mezem domu to polecam spojrzeć na ofertę dewelopera http://www.texo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...