Tetiana - ocena (1) Super, jak zawsze! Tetiana MK - ocena (1) Szybko, sprawnie, bez wciskania niepotrzebnych usług. Z doradztwem. Polecam. MK Mariola - ocena (1) Polecam firmę.Miła i profesjonana obsługa.Wymiana okien przebiegała bardzo... Mariola
Roman - ocena (1) Niesolidny montaż. Podwyższenie ceny za usługę pomimo wcześniejszych... Roman Marek - opinia (1) Okna wykonane bardzo fachowo i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu... Marek Robert - opinia (1) Polecam firme. Wszystko zgodnie z umowa, fachowo a co najwazniejsze w Dobrej... Robert Ewa - opinia (1) Wszystko ok, polecam firmę. Jakościowo bardzo dobrze, termin 5 tygodni to... Ewa Kamil N - opinia (2) Warto zapytać o promocję na montaż , zaoszczędziłem ponad 500 zł. polecam.... Kamil N Jacek - opinia (1) Ok. Wszystko elegancko, solidnie, terminowo, Jacek A79 - opinia (1) Polecam tę firmę. Ogolnie wszystko na plus , bez większych zastrzeżeń . Umowa... A79 Karolina - opinia (2) Nie polecam. Drugi raz korzystam z usług tej firmy i drugi raz mnie zawiodła... Karolina Sylwester - opinia (1) Kontakt z przedstawicielem ok. Terminowosc i wykonanie rowniez. Generalnie... Sylwester Rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi . Wszystko na czas. Gwarancja 5... Ola Drzwi porta (1) Jestem zadowolona z wykonanej usługi, panowie monterzy bez wyrywania starych... Emilia drzwi (1) Mogę polecać , potrzebowałem drzwi na szybko tj. po włamaniu , maja na tzw... Greg rolety (1) rolety i moskitiery przeciw owadom. polecam wszystko w terminie. cenowo i... Nikola Ogólnie polecam (1) Jestem zadowolony i poproszony wystawienie opinii uczynię to z dziką... robertkart Okna (1) Jestem zadowolona z wyboru firmy, którą polecił mi mój sąsiad. Realizacja... Weronika Drzwi i ościeżnice - zamówienie dla Urzędu (1) Współpracowałam ponad rok temu z firmą Domelit pracując w urzędzie, wszystkie... Kinga P montaż drzwi (1) Witam. Wymiana drzwi przebiegła wzorowo , montaż zgodnie z umową i w terminie... Robert