Ada - ocena (1) Z wielką przyjemnością podzielę się opinią o dr. Neuman-Łaniec.Od wielu lat... Ada Ewelina - ocena (2) Miałam wczoraj konsultację video późnym wieczorem (w sobotę), potrzebując... Ewelina Artem - ocena (1) Miałem telekonsultacje kilka dni temu w sprawe syna. Z poblemom powiedziała... Artem
Mama Igi - opinia (2) Jako mama z całego serca polecam! To już kolejna konsultacja. Temat trudny,... Mama Igi świetna specjalistka i lekarz z powołonia! (1) Wizyta noworodka (4 tz) trwała godzinę. Dziecko zostało obejrzane z każdej... Winnie-the-Pooh Wspaniały lekarz :) (1) Z wielką radością wystawiam opinię pozytywną Pani doktor . Moja córeczka w... Maciej i Ewa Piekarz WSPANIAŁY LEKARZ (1) Po wielu doświadczeniach z wizytami u pediatrów w końcu spotkałam lekarza... Mama Wspaniały lekarz oraz człowiek!!!! (1) Pani Doktor to przede wszystkim wspaniały lekarz ale co równie ważne to... Paula PEDIATRA Z POWOŁANIA (1) Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą. Korzystaliśmy z jej... Natalia Świetny pediatra (1) Takiego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam, o tak cudownym podejściu do... Sylwia Opinia (2) Pani doktor dokładna , ciepła ze świetnym podejściem do dzieci, niesamowita... mama maleństwa Dobry człowiek, świetny lekarz (2) Pani Neuman - Łaniec jest świetnym lekarzem. Jej wiedza, podejście do dziecka... Aleksandra Lekarz godny polecenia (1) Leczymy nasze dzieci u Pani Doktor już od 4,5 lat (tyle lat ma nasz syn). Bez... Kamila Pediatra godny polecenia!!!! (2) Mamy pelne zaufanie do Pani Doktor,ktora jest pediatra naszej corki od kilku... Ania Najlepszy pediatra (1) Pani Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale również przemiłą i... Sylwia i Paweł ,rodzice Michała Świetny lekarz z rewelacyjnym podejściem! (1) Ilekroć nasza Córka jest chora, a jej stan zdrowia uniemożliwia pójście do... migro Polecam :) (1) Z Panią Doktor można się szybko i bez problemu skontaktować, jest otwarta i... Anna B. Mama Jasia i Kubusia - opinia (1) Drodzy Rodzice! Jestem mamą dwóch chłopaków ( 1,5 roku i 3 miesiące). Panią... Mama Jasia i Kubusia Polecam wszystkim rodzicom (2) Na Panią Magdalenę trafiliśmy pierwszy raz gdy nasz synek miał dwa tygodnie.... Mama Antka NAJLEPSZY PEDIATRA!!! (1) Witam:) Jeżeli szukacie najlepszego pediatry to z całego serca polecam Panią... Karolina K