kiepska selekcja klientów (1) kiedyś było to bardziej prestiżowe miejsce, niestety wpuszczają jakieś... Aga Najlepsza dance music jaka trafilam od lat! (1) rzyjechalam do Polski na krotkie wakacje i chcialam sie dobrze zabawic. Po... mom SUPER KLUB! (1) Miła atmosfera, super obsługa, fajny wystrój. Polecam! Nati
Super! (1) Pare tygodni temu mieliśmy kawalerski w Dream Club, obsługa bardzo dobra,... Alex Dla mnie najlepszy! (1) Mega muzyka, mega klimat :) Najlepszy klub w Sp :) Klaudia Dream Club (1) Klub jak najbardziej w pełni profesjonalny Cezary Ana - opinia (1) Klub pod względem obsługi jest rewelacyjny.. profesjonalna obsługa i świetne... Ana :) (1) Przyjemny klimat i muzyka. Polecam! pppola Warto ;) (1) Świetne imprezy, pozytywna obsługa :) Polecam Andrzej Super (1) Znakomita impreza, świetna muza, no i obsługa pełna profeska! Polecam ja... kris kawalerskie (1) to był wieczór o którym marzyłem, dziękuje całej obsłudze ! panmlody Bardzo na plus (1) Klub, w którym można naprawdę dobrze się zabawić. Biorąc pod uwagę wnętrze, i... Michał mozna sie wyszalec (1) Ogolnie klimat klubu z*******y.. Ceny troche sopockie no ale nie ma co... wojtek najlepszy (1) Mam okazję nie raz bywać w Dream Clubie i zawsze świetne się bawię :)). Miła... Łucja Najlepsze club w Sopocie! (1) Mega pozytywne miejsce! Jeśli ktos pragnie pobawic się przy światowej muzyce... Kasia Wystrój i muzyka ,godne polecenia!! (1) Wystrój i muzyka ,godne polecenia!! Kochana Najlepszy klub w Sopocie! (1) Jak najbardziej polecam ten klub! Świetna atmosfera, piękny wystrój, muzyka... Pawel THE BEST (1) BYLEM TAM PIERWSZY RAZ W ZESZLYM TYGODNIU I POLECAM JUZ TERAZ KAZDEMU ,... ENGEL Polecam (1) Fajny klimat, ładne kelnerki. Polecam! Grzegorz polecam (2) klub bardzo fajny,wystój super, mała sala co jest myślę największym... basia 1992