DREAM CLUB NIE POLECAM ! (1) Wracam własnie z sobotniej dyskoteki w Dream Clubie,nie pierwszy raz ale... Bitbul NIE POLECAM ! (1) Wracam własnie z sobotniej dyskoteki w Dream Clubie,nie pierwszy raz ale... Amon s - opinia (2) Bywałam już w klubie wiele razy, ale niestety w tą sobotę strasznie się... s
Kicz i wiocha (2) Raz w roku bywam w tym przybytku zaciągnięty przez znajomych - kompletna... lopez Nie polecam!!!! (1) Jak dla mnie,to mega żenada. 20 wolnych stolików, ale przy żadnym nie można... Michał Gdynia Nie polecam (3) Dream Club to stara się kreować na najmodniejszy i najlepszy klub Trójmiasta,... piotr Dream Club (4) Jestem stałą bywalczynią imprez w 3city, i muszę naprawdę szczerze pochwalić... niezapominajka Maciej - opinia (2) Rewelka jak zawsze najlepsza piątkowa impreza w trójmieście nic nie równa się... Maciej Dobra zabawa (1) Witam, kolega zabrał mnie na imprezowanie po Sopocie i muszę przyznać że u... Andrzej Byloby idealnie, gdyby nie ceny (1) Muzyka swietna, wystepy na zywo. Brak malolactwa, co jest plaga w klubach w... Robert TRAGEDIA (1) Byłem wczoraj pierwszy i ostatni raz w tym klubie. Zgadzam się ze wszystkimi... Krzysiek TRAGEDIA (1) Byłem wczoraj pierwszy i ostatni raz w tym klubie. Zgadzam się ze wszystkimi... Krzysiek NIE POLECAM! (1) Wybraliśmy się wczoraj do tego klubu bo wiele o nim można usłyszeć. Pan przed... Wojciech Fajny klub (1) Byliśmy w tym klubie na wakacjach, mega dobry klimat, piekne huśtawki, muzyka... karol Warto :) (1) Świetny klimacik :) Warto zajrzeć bo to pozytywnie zaskakujące miejsce :)... Piotr Polecam wszystkim !!!! (1) Ostatnio wpadamy do Dream Clubu ze znajomymi bardzo czesto. Jest to najlepsza... błażej Bardzo fajny klub (1) Naprawdę fajne miejsce do zabawy. Można szukać jakichś małych wad, ale ogólne... Damian mega sobota (1) Odwiedziłem Dream w zeszłą sobotę i naprawdę nie żałuję spędzonego tam czasu.... JD no 7 JEST OGIEŃ (1) Jak co roku odwiedzam rodzinę nad morzem i jak co roku przed kilka weekendów... farszafiak SandraMaria - opinia (1) W dream clubie miałam okazję gościć w zeszłym tygodniu na afterpary "Shandy".... SandraMaria