Magda - opinia (1) Przedszkole jak najbardziej spełnia moje oczekiwania , jak i mojego dziecka.... Magda Rodzice - opinia (1) Odkąd odeszła dyrektorka Pani Karolina M. przedszkole straciło charakter,... Rodzice Mama Antosia - opinia (1) Syn poszedł do Drużyny Kostki jako ledwo mówiący 2-letni maluch.... Mama Antosia
Mama Asi - opinia (1) Miejsce przyjazne dzieciom. Córka wychodzi uśmiechnięta i rozluźniona. Panie... Mama Asi Marta - opinia (1) Drużyna Kostki to fantastyczne miejsce. Panie nauczycielki są niezwykle... Marta Mama Słowiczków - opinia (1) Córka uwielbia chodzić do Drużyny Kostki, to miejsce jest dla niej... Mama Słowiczków Mama Maksia M.:) - opinia (1) Wspaniałe Panie Nauczycielki, które działają z pasją i pełnym zaangażowaniem.... Mama Maksia M.:) Mama Lilki - opinia (1) Bardzo przyjazne miejsce dla dzieci.Córka uwielbiała chodzić do... Mama Lilki rodzice Olka - opinia (1) Wspaniałe miejsce dla dzieci! Minęło prawie pół roku odkąd przenieśliśmy... rodzice Olka Anna - opinia (1) Miejsce, w którym dziecko ma zapewnioną najlepszą opiekę, ma szansę rozwijać... Anna Bardzo dobra placówka (2) Nasz syn chodzi tam od roku, po pewnym czasie zauważyliśmy znaczące postępy w... AiR Miejsce godne polecenia (1) Polecam placówkę z czystym sumieniem. Panuje w niej ciepła atmosfera. Córka... Monika Super miejsce (1) Gdy Nasze dziecko zaczęło chodzić do Drużyny miało niewiele ponad dwa lata.... Rodzice Hani polecam w 100% :) (1) Mój Synek uczęszcza do Drużyny Kostki od lutego tego roku, teraz ma 2,9 lat.... Dorota Godne polecenia! (1) Serdecznie polecam placówkę. Synek wchodzi i wychodzi z wielkim uśmiechem na... Anna Serdecznie polecam (1) Synek poszedł do przedszkola dość wcześnie, majac 1 rok i 8 miesiecy.... mama Jacka polecam (1) polecam przedszkole: -Panie sympatyczne, opiekuńcze, pomysłowe, dbają by... rodzice_2013 Dobre i bezpieczne miejsce (1) Z wielu powodów bardzo polecam przedszkole Drużyna Kostki. Przede wszystkim... Rodzice Heli Szczerze Gorąco Polecam :) (1) Z ogromną przyjemnością wystawiam pozytywną opinię o Przedszkolu Drużyna... Ewa Fanstastyczne miejsce (1) Super miejsce, moja córka je uwielbia. Panuje tam fantastyczna atmosfera.... Ola