Magda - opinia (1) Piękne miejsce bardzo blisko miasta a jednocześnie jakby schowane w zieleni... Magda monika - opinia (1) Nie polecam . Właścicielka ciężka osoba, kelnerki słabe . Jedzenie jakby z... monika Goraco Polecam. (1) Dworek bardzo ladnie polozony.Wspaniale miejce. Organizacia Wesela... Monika
Mega :D (1) Wesele tam miałam dosłownie w ten weekend. Nie wiem co mogę dodać: wszystko... Golfik Wesele (2) Polecam gorąco. Wspaniała atmosfera,klimat ,wystrój i najlepsze jedzenie.... Agnieszka Wesele (2) Serdecznie dziękujemy Pani Alicji za organizację wesela. Urokliwe miejsce,... Państwo Młodzi Wesele 10.06.2017 (2) Serdecznie dziękujemy Pani Alicji za nasze przecudowne wesele! :) Mieliśmy... Marlena i Michał Kasia i Janek Ślub 13.05.2017:)) (2) Serdecznie polecamy Dworek Gościnny, który jest otoczony zielenią i kwiatami.... Kasia i Jan dobre jedzenie i przemila obsługa (2) Plusy: Pyszne Jedzenie, sprawna obsługa, menu na każdą kieszeń, wystrój sali... Malwina Wesele Marty i Krzysztofa (2) Dziękujemy za profesjonalizm i przemiłą atmosferę. Dworek jest idealnym... Marta dziękujemy! (2) Wybraliśmy Dworek Gościnny jako miejsce zorganizowania obiadu weselnego i był... Gosia i Maciej wesele 20.08.2016 (2) Dziekujemy serdecznie Pani Aliciji za stworzenie wspaniałego klimatu na... Młoda para Magda i Łukasz. Wspaniałe wesele! (2) Dziękujemy za profesjonalizm i przemiłą atmosferę. Wesele w Dworku to była... Karolina i Marcin Organizacja-masakra (2) Ślub 16.07.16 Pani Alicja Kobieta bardzo uciążliwa i w ogóle nie otwarta na... Patrycja wesele 09.07.2016 (2) Pani Alicjo, bardzo serdecznie dziekujemy!!! Z dusza na ramieniu podchodzilam... Anna Wesele (2) 13.06.2015r odbylo sie w Dworku Goscinnym nasze wesele. Jak sama nazwa mowi... Roksana Wesele na 70 osób (1) Jedzenie bardzo dobre i dużo. Wystarczając ilość miejsca do tańczenia,... Mateusz i Dorota Wesele 8 Listopad 2014 (2) Dziękujemy za wspaniałą organizacje i przepyszne jedzenie. Pozdrawiamy Ola i... Michał Sylwester 2014 (2) Wspaniale zorganizowana zabawa sylwestrowa. Obsługa bardzo miła i na... Dominik W Nowy Rok z Dworkiem Gościnnym (2) Sylwester 2014 w Dworku Gościnnym był wspaniały. Właścicielka lokalu Pani Ala... Julia