Dziki Gon

Restauracje

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 114

ok (1) jedzenie super.polecam golonkę ,niebo w gębie.wszystko jest ok bo mają nowego... nico Polecam (1) Gościniec Myśliwski -restauracja godna polecenia. Byliśmy ostatnio... Turyści Specjalność: Garmaż z mikrofalówki (1) Kotlety wieprzowe wysuszone, twarde, bez przypraw, w grubej bułczanej... Morenka
rewelacja (2) Klimat mysliwski, ale nie do konca, stare meble komponuja sie... smakoszka SPROSTOWANIE DO KOMUNII (1) Niestety znow musze sprostowac kolejna nie dotyczaca nas opinie,tym razem... Krzysztof Zarazinski przyjęcie komunijne dziecka (1) Zupełny brak organizacji, kompletna klapa. Bałagan, brak jedzenia (chociaż w... Marzena TO DLA NAS ZASZCZYT!!! DZIEKUJEMY!!! :) (1) Mamy niesamowita przyjemnosc pochwalenia sie i powiadomienia wszystkich... Krzysztof Zarazinski DZIEKUJE!!! (1) Chcialabym goraco podziekowac przesympatycznej i slicznej Pani Julii z... Lilianna Zatorska SPROSTOWANIE! (1) Chcialbym dokonac malego sprostowania.Otoz,owszem,na terenie calego kompleksu... K.Zarazinski-kierownik rest.Mysl Sylwester 2007/2008 (1) Byłam w tym roku na sylwestra w tej restauracji i muszę stwierdzić, że... miłka SUPER! ;) (1) I ja mialam okazje goscic i bawic sie w tejze restauracji dzieki ktorej bede... iza32 polecam (1) restauracja na wysokim poziomie..polecam!!! ANIA W takim razie przepraszam (1) W takim razie przepraszam za moja ocene, ale tamta restauracja jest... Asia SPROSTOWANIE !!! (1) Witam.Chcialbym sprostowac bardzo wazna rzecz.Miejsce w ktorym Pani byla NIE... Restauracja Mysliwska NIE POLECAM! (1) Mialam okazje byc tam na weselu! Przyjechalismy z kosciola i podano nam... Asia Fatalna restauracja (1) Restauracja z najgorszą obsługą na całym Pomorzu Klient rozczarowani (1) jakiś czas temu mieliśmy tam wesele. powiedzmy że wszystko było na naszej... gość