Dziki Gon

Restauracje

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 114

Joanna - ocena (1) Świetny lokal na przyjęcie urodzinowe. Jedzenie pyszne, przemiła i uczynna... Joanna Inna - ocena (1) Restauracja Dziki Gon to Wspaniale miejsce na spotkania rodzinne i... Inna Justyna - opinia (1) Super miejsce i przepyszne jedzenie. Syn miał tam wyprawianą I Komunię Świętą... Justyna
Na spotkania rodzinne i biznesowe. Polecam! (1) Witam, Dziękuję za profesjonalną obsługę i miłą atmosferę podczas... Andrzej Wspaniałe miejsce! (1) Organizowałam komunię mojego synka. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Jedzenie... Olga Obiad z okazji Komunii (1) Impreza na 30 osób - jedzenie oryginalne i smaczne, dekoracja, organizacja... Agnieszka Miejsce warte dowiedzenia mimo że nie każdemu może być po drodze (1) Obsługa miła i życzliwa od powitania gości do samego zamknięcia-wychodziłam... Karolina Gorąco polecam (1) Gorąco polecam. Zaplanowana impreza na 50 osób - wszystko przygotowane na... Monika Jestem usatysfakcjonowany (2) Gościniec Myśliwski odwiedziłem wczoraj-powiem krótko jedzenie,jak i obsługa... Karol nie polecam (4) Niektóre dania są nawet ok - powiedziałabym, że zjadliwe np. barszcz... Alina Zawiodłem się! (2) Bywałem w tej restauracji niejednokrotnie, dwa i pół roku temu zrobiliśmy tam... Marek Po Kuchennych Rewolucjach :-( (2) Taaa, no to restauracja po po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler. Jedzenie... etrusek . (1) wyprawialiśmy tam uroczystość weselną i jestemy bardzo zadowoleni,a co... Patrycja .... (2) Niedawno robiliśmy tu chrzciny i niestety zawiodłam się. Rozmawiajac z Panem... fendika Smacznie. (1) Witam. Byłem ostatnio gościem tej restauracji i jestem mile zaskoczoy tym... Mieczysław Fajne miejsce! (1) dziękuję za wyśmienity wieczór!! GOsc zawód (3) zdazyło mi sie w połowie ubieglego roku zawitac do tej restaturacji z gosćmi... zawiedziony Restauracja Myśliwska (1) Wyprawialiśmy tam chrzciny i jesteśmy mega zadowoleni .obsługa super pełna... Krzysiek Gorąco polecam (1) Miłe, przytulne wnętrze. Bogate menu, pyszne jedzonko. Polecam. . ''ślubni'' (1) Polecamy ten egzotyczny ''Gościniec'',profesjonalna obsługa,KUCHARZ... ''ślubni''