Dzisiaj mija rok....

od śmierci Marka Kotańskiego. Już rok. Los powinien sie wstydzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj mija rok....

chcesz powiedzieć że nie tacy ludzie powinni ginąć ??? coś w tym jest ...a jednak i nic nie mamy do gadania....ale szkoda bo mógł jeszcze dużo zrobić ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj mija rok....

Według Bibli przed apokalipsa bóg ma zabrać do siebie tysiac sprawiedliwych, czy jakos tak, moze własnie zabiera...Matka Teresa, księżna Diana, Kotański...z tysiąca Został tylko Papież...więc dzien sadu jest juz bliski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj mija rok....

Antyspołeczny napisał(a):

> Według Bibli przed apokalipsa bóg ma zabrać do siebie tysiac
> sprawiedliwych, czy jakos tak, moze własnie zabiera...Matka
> Teresa, księżna Diana, Kotański...z tysiąca Został tylko
> Papież...więc dzien sadu jest juz bliski

Z tej listy moglbys skreslic ksiezna Diane.
Latwo jest rozdawac jak sie ma za duzo i za darmo.
A umieszczanie jej na tej samej liscie co inne wymienione osoby jest grubym nietaktem w stosunku do nich.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj mija rok....

wlasnie takim bogatym jest ciezej cos dac, to zazwyczaj ci biedniejsi sobie od gardla odsunal i dadza blizniemy...i chodz ona zrobila naprawde wiele to mozesz ja skreslic z tej listy bo twoj argument jest trafny:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj mija rok....

no i jeszcz my Anty :-)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...