Ciągle polecam (1) Już od pięciu lat POLECAM!!! jatra Ciągle polecam (1) Już od pięciu lat POLECAM!!! jatra JEDYNY TAKI MECHANIK (1) Warsztat, który polecam bez wahania. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i... Marcin
SUPER MECHANIK!!! (1) Dopóki nie trafiłem do tego zakładu, myślałem że już nie ma w tym kraju... Szymon Dobecki Zdedydowanie polecam! (1) Szybko, profesjonalnie w przyjemnej atmosferze.I to wszystko w bardzo... jatra Polecam ten warsztat (2) Adres dostałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa i... Tomek Bardzo dobry warsztat (1) Zdecydowanie polecam wszystkim ten warsztat. Jeżdżę do nich juz z drugim... Renata - toyota yaris Polecam (1) Wyjątkowo miła i fachowa obsługa. Jechałam ostatnio do Gdańska i podczas... Iv Robert - opinia (1) warsztat z wyglądu na pewno nie przypomina autoryzowanych serwisów ale... Robert wszystko SUPER (1) Wszystko załatwiane sprawnie, konkretnie bez ściemy i naciągania. Dobry... Fordzik F. Super polecam (1) Jak najbardziej polecam ten warsztat!!Super kontakt z klientem.i co... Krzysztof OK (1) Potwierdzam wymienione wcześniej opinie. Podejście do klienta i sposób... Bartek Beata - opinia (1) Profesjonalna naprawa, kompleksowo i indywidualnie traktują klienta i jego... Beata Zawieszenie (1) Warsztat moze nie wyglada jak salon mercedesa ale ceny na szczescie tez ma... Dominik PEŁNA PROFESKA !! WIELKIE DZIĘKI!! (1) Kto kiedyś oglądał "Usterkę" ten wie , że nie każdy jest fachowcem co nim... Goga Najlepszy warsztat w Gdańsku (1) Jestem stałym klientem warsztatu i muszę powiedzieć, że chłopaki w opisie... Kuba Adam - opinia (1) Gorąco polecam ten warsztat wszystkim,ale szczególnie tym, którzy myślą, że... Adam Naprawa z fajerwerkami (1) Rozpoczynał sie długi weekend, byliśmy w drodze na Mazury, a tu taki pech...... Aleksandra Nedoszytko auto mi sie ze..lo w drodze do pracy (1) pomógł ocenić usterkę , nie było czasu na naprawę bo zbyt poważna to pomógł... DK. Polecam (1) Auto zrobione szybko, fachowo i co najważniejsze nie drogo:) Ewa Waleszczyńska