Valerii - ocena (1) Miał problem z wibracją przy cofaniu. Po diagnostyce w tym ... serwisie,... Valerii Darek - ocena (1) Gorąco polecam. U Michała serwisuję już trzeci samochód marki Mazda(chociaż i... Darek Tomasz - ocena (1) Świetny warsztat, świetni ludzie Tomasz
Prawdziwy warsztat. (1) Korzystam z usług od dwóch lat. Zawsze bez zastrzeżeń. Zarówno jakość usług... Łukasz AUDI Q5 (1) Bardzo profesjonalne podejście do tematu szybka diagnoza i usunięcie usterki... Adam Polecam (1) Bardzo dobrzy fachowcy. Zawsze zdiagnozują problem i usuną usterkę. Szczerze... Natka Profesjonalnie i z zaangażowaniem (1) Z zewnątrz niepozorny warsztat, a w środku profesjonaliści na 100%... Tomasz Ciągle polecam! (1) Doskonały mechanik, dobra(!) cena. Ciągle polecam. jatra polecam (1) Szybko, w przystępnej cenie, znają się na rzeczy. A Genialnie!!!! (1) Po wielu wizytach w różnych warsztatach, nawet u znajomych trafiłem do P.... RAD-OLI Od dziś już tylko tam! (1) Przyjechałam po różnych przebojach z poprzednimi "mechanikami". Tutaj... Kasia Jak nie on to kto ? (1) Po prostu najlepszy z najlepszych . Agnieszka Profesor (1) Witam. Walczyłem przez 3 miesiące z błędem który wyskakiwał w silniku HONDY... Maciek Naprawa (1) Naprawa bardzo szybka sprawna, obsługa fachowa. Polecam! :) Weronika Zdecydowanie polecam (1) Od pierwszej awarii samochodu w trójmieście, zawsze korzystam z usług tego... olaboga Od 4 lat i ciągle polecam (1) Szczerze polecam ten zakład. Przede wszystkim uczciwość i fachowość. Ceny nie... Piotr Jak najbardziej polecam (1) Miałem problem z płynnością jazdy, który wg diagnozy postawionej w innym,... Marcin Szczerze polecam (1) Jak najbardziej polecam. Szybko, sprawnie, w przystępnej cenie w porównaniu... adam polecam (1) polecam.ogromna wiedza,pelen profesjonalizm i doswiadczenie,szybki czas... tomek Szczerze polecam (1) Byłam pod wrażeniem, kompetencji, wiedzy i zwyczajnej chęci pomocy, a nie... Aga