Wojtek - opinia (1) Pierwszy raz skorzystałam z usług firmy czyszczącej, muszę przyznać, że... Wojtek Dawid - opinia (1) Szybko sprawnie i na temat. Kanapa świeżutka i pachnąca. Dywanik super... Dawid M. Kujawa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona :) swietnie wykonana usługa, cały proces przebiegł... M. Kujawa
Marta - opinia (1) Brak mi słów !! Usługi pierwszej klasy !!! Terminy szybko ! Bardzo miła... Marta Ewa - opinia (1) Firma godna polecenia. Termin umówiony błyskawicznie, Pani Agnieszka... Ewa Marek - opinia (1) Super firma, kanapa wyczyszczona wygląda jak nowa. Polecam Marek Iza - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi, szybki termin, sprawnie przeprowadzone... Iza Anonimowy - opinia (1) Usługa satysfakcjonująca, Pani wykonująca zlecenie bardzo miła i... Anonimowy Beata Awiator - opinia (1) Bardzo profesjonalnie, szybko, skutecznie! Beata Awiator Maciej - opinia (2) Pełen profesjonalizm. Bardzo wysoka kultura osobista, elastyczność do... Maciej Daniel - opinia (2) Super Polecam Szybkol ładnie przyjemnie Daniel Konrad - opinia (2) Zamówiłem czyszczenie skórzanej kanapy, która była bardzo zabrudzona. Z... Konrad programming.services - opinia (2) W pomieszczeniu biurowym, które wynająłem znajdowała się na środku duża... programming.services Kasia - opinia (2) Bardzo miły Pan. Kanapa wyglądała tragicznie, a po czyszczeniu prawie jak... Kasia Dorota - opinia (2) Rewelacyjna usługa! Świetny kontakt, bardzo dokładne czyszczenie. Chciałam... Dorota Matt - opinia (1) Terminowo, profesjonalnie, bardzo konkretnie - naprawdę polecam tę firmę. Matt Gosia - opinia (2) Polecam firmę Ecoclean. Profesjonalne czyszczenie kanapy, która znów wygląda... Gosia Pranie wykładzin. (1) Kolejny raz korzystam z usług firmy i bardzo sobie cenię jakość usług i... Krzysztof Polecam (1) Serdecznie polecam usługi firmy EcoClean. Profesjonalne podejście do pracy.... Ania Polecam (1) Skorzystałam z usług firmy EcoClean już dwa razy i na pewno nie ostatni. Sofy... Kasia