Dorota - ocena (2) Dziękuję za super usługę, wykładzina i tapicerka jak nowa. Nie spodziewałam... Dorota Robert - ocena (1) Profesjonalna usługa, szybko i sprawnie. Wykładzina i tapicerka meblowa... Robert Marcin - ocena (1) Wykładzina wyczyszczona szybko, sprawnie, dokładnie i bez żadnych problemów.... Marcin
iza - opinia (1) bardzo profesjonalnie , sprawnie , bardzo dobry efekt po czyszczeniu iza Dorota - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług EcoClean, moja kanapa rogowa po czyszczeniu... Dorota Alicja - opinia (2) Polecam z całego serca. Usługa czyszczenia kanapy i krzeseł przebiegła... Alicja Michał - opinia (2) Czyszczenie sofy poszło bardzo szybko i sprawnie, a efekty były bardzo... Michał Karolina - opinia (2) Szczerze nie polecam. Właściciel bardzo miły i pomocny, jednak Pan wykonujący... Karolina Katarzyna - opinia (1) Korzystałam dwukrotnie z usług ECO Clean: czyszczenie kanapy i materaca.... Katarzyna Jacek - opinia (1) Elegancko wyprana kanapa i materac z łóżka. Szybko i sprawnie. Jacek Magda - opinia (1) Dziękuje ze profesjonalne wyczyszczenie mojej kanapy Magda Andrzej - opinia (1) Szybko, dokładnie, profesjonalnie Andrzej Zadowolony klient - opinia (1) Bardzo polecam! Profesjonalna obsługa, natychmiastowa reakcja. Usługa... Zadowolony klient Angelika - opinia (1) Szybko, sprawnie i w przystępnych cenach! Bardzo profesjonalna firma, z... Angelika Kinga - opinia (1) Bardzo dziękuję za odnowienie wręcz tapicerki w samochodzie. Samochód wygląda... Kinga chlopiec - opinia (1) Super obsługa! Profesjonalne podejscie do klienta, polecam! chlopiec Julia - opinia (1) Wszystko kompleksowo, szybko i dokładnie. Kontakt z firmą bardzo dobry, mogę... Julia Ania - opinia (1) Kanapa pięknie wyczyszczona, pani która przyjechała również bardzo miła. Cała... Ania ola - opinia (1) Szybko i porządnie wyczyszczona kanapa, Bardzo miła obsługa, polecam :) ola Moniczka74 - opinia (2) Świetna robota!!! Cena przystępna!!! Polecam!!! Moniczka74