Edukreska to profeska (1) Profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do kursantów. Córka... Paulina Polecam każdemu (1) Wszystko na totalnym luzie i bez zbędnego stresu, nauczyciele potrafią... Dawid Edukreska-polecam (1) Poziom nauczania- nauczyciele uczą bardzo wszechstronnie i są wymagający, a... Gloria
Świetna szkoła rysunku (2) Wcześniej chodziłam do innej szkoły rysunku, ale postanowiłam ją zmienić ze... Karolina Polecam, zwłaszcza architektura na PG! (1) Super atmosfera, solidne przygotowanie, cenne wskazówki i informacje,... Kamil Zdecydowanie polecam! (1) Miesiące spędzone w Edukresce wspominam z wielką sympatią. Do tej pory... Patrycja Doskonałe przygotowanie do egzaminów. (1) Edukreska zapewnia doskonałe przygotowanie do egzaminów, zwłaszcza na... XYZ Polecam!!! (1) Polecam Edukreske z całego serca! Profesjonalne i indywidualne podejście do... Ula Polecam! (1) Świetny kjrs rysunku! Małe grupy, prowadzący znający się na rzeczy, przytępne... Piotr Edukreska (1) Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do egzaminów ,dostałam się bez... Stenka Monika Edukreska godna polecenia! (1) Profesjonalna szkoła rysunku, prowadzona z pasją. Sympatyczna atmosfera,... Agata Wiśniewska Najlepsza szkoła rysunku. (1) Wcześniej chodziłam do innej szkoły rysunku, w której niczego się nie... Karina Warte polecenia (1) Profesjonalna szkoła rysunku z nauczycielami z pasją, bardzo zaangażowanymi w... Ania Polecam (1) Jestem już absolwentką szkoły, ale nadal miło wspominam. Jeśli się chce i się... Ola Najlepsza szkoła rysunku! (1) Bardzo wysoki poziom nauczania i super atmosfera. Prowadzący znają odpowiedz,... Kinga Najlepszy kurs (1) Dzięki zajęciom w Edukresce byłam w stanie w szybkim tempie polepszyć swoje... Magda Idealne miejsce do nauki rysunku (1) W pełni profesjonalna szkoła rysunku, dużo się nauczyłam, a ciepła i swobodna... dominika Polecam! (1) Gorąco polecam szkołę rysunku Edukreska. Zajęcia prowadzone są bardzo... Oliwia Edukreska - progres z uśmiechem na twarzy (1) Zawsze miła atmosfera sprawiająca ze na zajęciach rysowanie i nie tylko jest... Pastuszek na luzie (1) Gdyby nie to, że planowałam pójść na studia architektoniczne, nie... Zuza