Omijać! (1) No niestety jeśli ktoś w tej restauracji po raz pierwszy spotkał się z... Mateusz Sylewster-żenua (1) W zeszłym roku byliśmy tam dość dużą grupą na imprezie sylwestrowej. Niestety... ness After Party (1) Cudowne after party polecam wszystkich ktorzy koncza sie bawic przed 4 w... Marces
gringos - opinia (1) ...ale "afterki" mieli kurde fajne;) gringos polecam! (1) bardzo smaczne jedzenie!na przystawkę szczególnie polecam kukurydziane... fanka meksykanka daleko tej restauracji od meksyku (1) najlepsze smakowo i jakosciowo to to na pewno nie bylo. salata krojona i... mozejko Sobotnia kolacja :( (1) Wybraliśmy się to restauracji z mężem zachęceni wyglądem strony internetowej... Magda To miejsce zdecydowanie odradzam (1) Procz przyjemnego wystroju ta restauracja to totalna p.... Jedzenie jest... martinez To nie jest lokal gdzi chcecie zjeść, THIS IS NOT A PLACE THAT YOU WOULD LIKE TO EAT !!! (1) W skrócie. Kelnerowi się spieszyło mimo że miał tylko 2 stoliki, w rezultacie... Nieznajomy Miejsce z klimatem w Sopocie :))) (1) Bardzo fajny lokal,bardzo dobra obsługa,ceny według mnie jak najbardziej... Fazi Wygrana! (1) Wygrałam obiad lub kolację dla dwojga. Dzisiaj postanowiliśmy ją razem z... Anita KIEPSKO (1) Kelnerka miła, ale znajomość jęz. angielskiego mizerna. Ponieważ lokal jest... Pamela Gabe - opinia (1) Nie dość, że spóźnili się z otwarciem, to jeszcze na posiłek czekałam pół... Gabe może i zjeść się da, ale obsługa? - porażka (1) obsługa, nie ma pojęcia o pracy i o daniach - masakra jedzenie da się zjeść,... olo A mi sie podoba ich stronka www :) (1) Na początku przeraziłam się, że skoro mają taką stronke to ceny będą także... Dominika sympatycznie (1) Wybraliśmy się do El chico ponieważ w pewnym konkursie udało mi się wygrać... somka mexicana:) (1) ja byłam tam w weekend, i ogólnie podobało mi się:) jedzenie smaczne - w... ania Meksyk to tylko tutaj :) (1) Witam. Nowa knajpka z bardzo orginalnym wnętrzem. Bardzo miła i... VDRIFT Meksykańkie nieporozumienie (1) Jedzenie do przyjęcia,natomiast obsługa poniżej krytyki.Drugie danie... Hanna