El - Greco

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1

Jest spoko (1) Jadłem tam ostatnio taką słodką miodową kulkę na deser. Nie pamiętam jak się... Joszko Pozytywna restauracja (1) Jakiś czas temu wstąpiliśmy tam z mężem na obiad. Obiad był pyszny, stąd też... Wiki Pyszne jedzenie (1) Polecam tą restaurację wszystkim, którzy lubią dobrze zjesc. Dania sa duze i... Hanicek
Dobre jadło (1) Jeden z ciekawszych lokali w Gdyni. Na pewno duży plus za jakość potraw.... Raffik smacznie i ładnie (2) Podobał mi się wystrój i obsługa, a jedzenie pychotka. Polecam wszystkim... Papryczka Niebo w gębie! (1) Kilka razy byliśmy już w Grecji i uwielbiamy ich kuchnię. Dlatego... Limonka Rzeczywiscie z obsluga tam byl zawsze problem (1) Znam to miejsce od kilku lat,przestalam chodzic bo z jedzeniem cos sie... Nin Najgorsza restauracja w miesćie! (1) Byliśmy wczoraj z żoną w tej restauracji uczcić naszą drugą rocznicę ślubu.... Klient Byłam raz i chyba nie wrócę... (1) ...było to dość dawno i nie wiem jak teraz ale wtedy menu było całkiem... Alicja NIE POLECAM NIKOMU (1) BYŁEM W TOWARZYSTWIE ZNAJOMYCH - 6 OSÓB , ZUPĘ DOSTAŁEM JEDNOCZEŚNIE Z DRUGIM... ROMAN Nie polecam ! (2) Brak menu dla dzieci. Ceny zabójcze za tak mikre dania, mężczyzna nie ma co... M Zawód (1) Po raz kolejny odwiedziłem El Greco. Zawsze robię to w towarzystwie... Andrzej Porażka (1) Obsługa niezbyt sympatyczna, w knajpie czuć mocno zapach kuchni (do... anti SŁABY STEK. (1) KLIMAT SPECYFICZNY, NAWIĄZUJĄCY DO GRECJI. OBSŁUGA MIŁA I UCZYNNA. JA... ANDRZEJ Z SOPOTU polecam (1) Jedzenie bardzo smaczne, obsługa też bez zarzutu, klimatyczna muzyka. Ceny... finta bardzo smacznie (1) polecam z czystym sumieniem Michał W. NIE POLECAM (1) Do resturacji trafilismy przypadkowo po spacerze bulwarem, nie zrobiła ta... mario Hanka (1) Rezerwowałam wcześniej na imprezę z okazji 50 lecia ślubu Rodziców .Było... Hanka Zaskakująco pysznie i przyjemnie! (1) Ukłony dla szefa kuchni!!! Za sałatkę z arbuza podaną z fetą i... Ariel zdecydowanie polecam!! (1) byl to moj pierwszy raz i na pewno nie ostatni!!otwarta kuchnia umozliwia... system