El - Greco

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1

duze rozczarownie (1) Niestety zostalam razem z kolezankami, bardzo nieladnie potraktowana w... Monika Bardzo dobra grecka restauracja (1) Warta polecenia i odwiedzenia, jakość i smak potraw bardzo dobra. Obsługa... degustator Świetna kuchnia super obsługa duża cena (1) Zdecydowanie polecam kuchnie grecką serwowaną w El Greco, jest ona wyjątkowa... Mike
..... (1) nie rozumiem niektórych opinii ludzi, w El Greco bywam czesto a mimo to... stala bywalczyni Rocznica Ślubu - SUPER! (1) Ogolne wrazenie super, rezerwacje przez e-mail to w sumie nie istnieja ale to... Jah Rastafari Polecam! (1) Zdecydowanie nie zgadzam się z opiniami nt. złej obsługi. Kelnerzy byli... alutka Raczej omijać!!! (1) Początkowe wrażenie raczej na plus chociarz, obsłóga raczej słaba bo bardziej... Maciek i Magda wesele w El Greco (1) Wybór restauracji na wesele to nie łatwa decyzja, tym bardziej... anna polecam (1) Jest przyjemna atmosfera,dania bardzo smaczne,i ceny normalne jak wszedzie. grek hmmmmm (1) wystrój ładny jedzenie dobre ale obsługa nie ciekawa zero zainteresowania... asia baranowska Drugie podejście , druga porażka. (1) Lokal poza przyjemnym wystrojem nie oferuje nic.Jedyne co się poprawiło w... Cleo Prawdziwie grecki smak (1) Do El Greco trafiłem zupełnie przypadkiem, w niedzielne popołudnie. Od razu... MarcinEs MOLO SUNSET-THEESALONIKI / GREECE /CDN...... (1) Nie zapomniał jednak o nas !!! i wrócił po chwili przynosząc ze sobą... M@rcin MOLO SUNSET-THEESALONIKI / GREECE (1) Dzięki licznym wizytom w El Greco przywołałem swojej duszy przez żołądek... Marcin mała wtopa (1) kelner miły i uczynny, jedzenie smaczne ( to co nam udało się skosztować) ale... baboo78 klient - opinia (1) Przykro mówić ale kierownik nie zachęcił mnie do ponownego przyjścia.... klient Polecam (1) Odwiedziliśmy El Greco przez przypadek - nasza ulubiona dotąd restauracja na... Marta Wrońska było tam baaaaardzoi miło (1) Zaszliśmy na obiad. Przemiła obsługa, przepyszne dania, troskliwy... Fiola Sprawdzilam sama (1) Nie przestraszylam sie negatywnych komentarzy i sprawdzilam te restuarcje,... Emi Anna Michałowska - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona że odkryłam to miejsce.Jedzenie... Anna Michałowska