El - Greco

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1

Zuzanna - ocena (1) Zachowanie właściciela, podobno Grek urodzony w Gdyni, poniżej krytyki,... Zuzanna Marek - opinia (1) Jest naprawdę spoko. Jedna z najlepszych restauracji serwujących kuchnię... Marek Najlepsza kuchnia grecka w Gdyni! (1) Bywam często w El Greco, zawsze wychodzimy z moimi gośćmi zadowoleni,... Magda
zadowolony (1) Do El Greco trafiliśmy z żoną kilka lat temu i od razu staliśmy się fanami... wojt baba ze wsi (czyli) z Grecji (1) Macie rewelacyjną kuchnie, kucharzy i wybór dań. Usunęłabym tylko barszcz,... snobka@wp.pl Do pani a. której Sylwester był klapą :D (1) Droga Pani! Jestem stałą klientką tej restauracji i naprawde pani opinia... Agata Bardzo smaczne jedzenie i świetna zabawa w Sylwestra. (1) Również spędziłem Sylwestra w restauracji El Greco i bawiliśmy się świetnie... Krzysiu Sylwester (1) Zdecydowanie nie zgadzam sie z negatywna opinia na temat sylwestra w El greco... Baska Sylwester (1) W sylwestra również bawiłam się w tej restauracji i nie moge zrozumieć tej... B. B. SYLWESTER ( I NIE TYLKO) W EL GRECO (1) Chcieliśmy spędzić Sylwestra przy dobrej kolacji, miłej atmosferze, z... Elżbieta koszmarny sylwester w El Greco (1) Zarezerwowałam stolik na sylwestra. wszystko okazało się porażką. dekoracje -... a. TRAGEDIA (3) Byłem niedawno na imprezie rodzinnej w tej "restauracji" i jestem pewien, że... Zdzisław Kręcina Dobre klimaty i pyszna grecka kuchnia (1) Ostatnio zorganizowaliśmy przyjęcie dla grupy przyjaciół i było cudownie z... victory Zawsze rewelacyjnie (2) Pyszne wspaniale doprawione jedzenie jak w Grecji. Wszystko świeże - na... Hanna tak sobie i przede wszystkim drogo (1) żadna rewelacja. Aby się najeść trzeba wydać co najmniej 130-150,- zł. na 2... Kowalski Generalnie polecam (1) Obsługa ok, ceny również znośne, za to smak i jakość potraw w pełni... Marin pysznie jak w Grecji (1) Jeśli lubisz oryginalną kuchnię grecką i próbowałeś kiedykolwiek dań w Grecji... kat.jot Dobre jedzenie, przedpotopowy wystroj (1) Wybralismy sie z narzeczonym tam na Walentynki. Juz na wstepie pan kelner... Anna Swietne miejsce (1) W El Greco goscilem kilkukrotnie, kazdorazowo mój wybor padl na ryby i owoce... Bartosz Zimny wesand - opinia (9) Jedno wielkie hamstwo,tylko polak potrafi wpaść na taki pomysł ,po spacerze z... wesand