Michał - ocena (1) Przyjechałem na serwis rowerowy bez wcześniejszej wizyty serwisant miał sporo... Michał Tomasz - ocena (1) Jestem klientem sklepu i serwisu Electrofun w Gdyni od ponad roku,... Tomasz Aneta i Tomek - opinia (1) Sklep godny polecenia! Odwiedziliśmy sklep dwa dni temu, obsługa zrobiła na... Aneta i Tomek
Mikołaj - opinia (1) Widać że chłopy mają dużo doświadczenia w serwisie elektryków. Mikołaj Piotr - opinia (1) Rewelacyjny sklep . Bardzo duży asortyment , fachowa obsługa , i jeszcze... Piotr Mike - opinia (1) Dokonałem zakupu roweru elektrycznego focus. obsługa w sposób profesjonalny... Mike Arkadiusz Milik - opinia (1) Świetni specjaliści, ogromny wybór rowerów. Obsługa na najwyższym poziomie. Arkadiusz Milik Przemek - opinia (1) Dużo śmigam na rowerach i często korzystam z serwisu, także Już kilkukrotnie... Przemek Aleksander Czajka - opinia (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Doradztwo na najwyższym poziomie. Nawet w... Aleksander Czajka Jakub - opinia (1) Jako jedyni w trójmieście podjęli się naprawy kilku letniego roweru... Jakub Piotr - opinia (1) Temat rozpatrywania gwarancji porażka, hulajnoga odsyłana do centrali na... Piotr Stanislaw - opinia (1) Witam właśnie zakupiłem mój wymarzony rower elektryczny obsługa sklepu bardzo... Stanislaw Bob - opinia (1) obsługa słaba , mają Cię w nosie po zakupie jak coś sie dzieje z hulajnogą ,... Bob