Alicja - ocena (1) Miałam umówiona lekcje próbna gry na skrzypcach. Zgłosiłam się w recepcji... Alicja Marta & Olivér Szabó - opinia (1) Bardzo polecam Empire Gospel Choir działający przy Empire Music School do... Marta & Olivér Szabó Kirk Franklin - opinia (1) Prawdziwy chór gospel z fantastyczną dyrygentką, fenomenalną sekcją... Kirk Franklin
Patrycja - opinia (1) Oprawa muzyczna ślubu w wykonaniu Empire Music - niezapomniane przeżycie,... Patrycja Najlepsza szkoła w trójmieście (1) Niesamowita ekipa! Zgrani, uśmiechnięci ludzie, potrafiący przekazać swoją... Magda D Świetna atmosfera, ludzie żyjący muzyką (1) Córka uczęszcza do Empire Music School, uczy się grać na instrumencie. Jeśli... Maja oprawa ślubu 2016 (1) Bardzo serdecznie polecamy, pełen profesjonalizm, wszystko w porozumieniu w... k Oprawa muzyczna na ślubie. (1) Z czystym sumieniem i dumą, mogę polecić wszystkim oprawę muzyczną Empire... Sandra Plichta Niezapomniane półkolonie (1) Córka uczestniczyła w zajęciach półkolonii i jest zachwycona. Kreatywność... Beata Niepowtarzalna oprawa muzyczna slubu (1) W czerwcu bralismy slub w Warszawie, gdzie towrzyszyl nam chor gospel Empire... kinga&michael Fantastyczna Msza Slubna...Wspaniala muzyka...Anielski glos Arlety...Dopasowany repertuar do oczekiwan (1) W Boże Ciało 2015 odbył się nasz ślub. Jako, że Msza była najważniejszą jego... Joanna Wardlow Wspaniałe przeżycie (1) Zespół Empire Music towarzyszył mi i mojemu mężowi w najważniejszym momencie... Daria Empire Gospel Choir - Najpiękniejsza Oprawa Ślubna (1) Dziewczyny z chóru, Pan pianista i cudowny głos Pani Arlety sprawiły, że... Gosia oprawa muzyczna uroczystosci slubnej (1) kwartet smyczkowy, który zagrał podczas mojej ceremonii ślubnej dodał całej... Ada Ola - opinia (1) Zajęcia z emisji głosu z Panią Arleta sa pełne profesjonalizmu, ciekawe i... Ola wokal (1) oprawy ślubne są przepiękne. widziałam parę nagrań i sie nimi zachwycałam... nieznany ślub (1) Polecam każdemu, kto chce mnieć piekną oprawę muzyczną na swoim slubie.... Kasia & Milosz spełnienie marzeń (1) Dzięki Empire Music spełniło się moje marzenie! Dziewczyny śpiewały... Ewa Podziękowania (1) Witam!! Dziękujemy bardzo za przepiękną oprawę naszego ślubu. Konrad był pod... Edyta i Konrad Doskonała zabawa choinkowa (1) Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Empire Music. Nasze przedszkole... Dyrektor przedszkola Promyczek w