Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Witam!
Też mam problem. Podpisałem umowę pod koniec listopada w Tczewie - w punkcie obsługi klienta. "Sympatyczna pani" mnie wrobiła. Podpisałem a teraz okazuje się że rachunki 2 razy większe... Dzwoniłem, ale mówią że podpisałem i koniec. Czy jest jakaś opcja wycofania się z tego, czy jak już podpisałem w punkcie to lipa... Jakie informacje od tego rzecznika Pan otrzymał?
Bardzo proszę o info krisss1982@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam!!! Ja tez dałem się wmanewrować w ofertę "Gwarancja stałej ceny" w Energa. Proszę o pomoc w doprowadzeniu do anulowania tej umowy. Umowa została zawarta na telefon a dokumenty przesłane mailem. Płace za zerowe zużycie prądu na działce, ponad 40,00 zł
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
swierczynski1974@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi się jeszcze udało, bo umowa była źle zawarta. W sensie przez telefon bez potwierdzenia w normalnej drodze, ale odstąpienie też jest możliwe. Tylko ciekawe są skutki odstąpienia od umowy. To nie to samo co wypowiedzenie. http://jakzrozumiecprawnika.pl/odstapienie-a-wypowiedzenie-umowy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mniejsze firmy są za mało reklamowane, ludzie nie wiedza, ze można jakies bonifikaty zyskac, atrakcyjniejsze warunki, a szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie no w mniejszych firmach dają dobrą opcję z gwarancje ceny i podobno to jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta G11K (Energa-Premium) to podstępne wyciąganie kasy od klienta. Różnica w opłatach pomiędzy G11 a G11K jest taka ,że przy ofercie G11K rachunek za energię jest droższy o około 35zł.(!!!) nie licząc groszowych różnic przy opłatach stałych. Przede wszystkim dochodzi opłata handlowa w wys.26zł.(za dwa miesiące)!!! A także pozostałe inne opłaty stałe .
A więc przy zawieraniu umowy w Enerdze należy zwracać szczególną uwagę na podsuwane przez pracownika Biura Obsługi Klienta pisma do podpisu w których widnieje wyrażanie zgody na ofertę "Energa_Premium" !
Ponadto pisma są napisane tak drobnym drukiem ,że nie sposób dopatrzeć się tam podstępnego zapisu o tejże ofercie, a tym bardziej nic nie napisano tam o cenach i innych dodatkowych kosztach ,które poniesiemy prze kolejne trzy lata ! Co sumie wyniesie ponad 1 tysiąc zł. !!!
Ja w tej sprawie zwracam się o interwencję do UOKiK Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chcesz płacić 18zł więcej miesięcznie to możesz się zgodzić tj opłata za gwarancję stałej ceny. Tak mnie zrobili,a o kosztach nie wspomnieli słowem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa jest prosta. Oszuści są we wszystkich firmach i wykorzystują niewiedzę naszą! Jak chcesz zmienić sprzedawcę energii w domu to nie warto i również nie daj się namówić na umowę na czas określony przez swojego dotychczasowego sprzedawcę, z którym masz zawartą tzw.umowę kompleksową. W taryfach G - dla osób indywidualnych -Opłaca się tylko umowa na czas nieokreślony z tzw. ceną państwową w Energa jest to 254 zł netto/MWh czyli 0,254 gr/1KWh. Jak zmieniliście to jesteście w d., no chyba że rząd uwolni ceny energii tak jak jest w firmach. W firmach bardzo opłaca się zmiana sprzedawcy, bo stawka w C11 wynosi 427 zł /MWh czyli o ok 180 zł drożej a dobry doradca energetyczny w dystrybucji znajdzie oszczędności też dużo. Jak co to pomogę 696045533 i jestem gotów spotkać się z przedstawicielem Energa na konfrontacje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja takim telefonem oferte łączona z prądem to...chyba tylko u jednego sprzedawcy znam tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dzień dobry ENERGA pobierze co miesiąc przez cztery lata 18,99 z Wat - nie podpisujcie żadnej umowy to naciąganie !!! Gwarancja stałej ceny !!! Kilowat nie podrożeje tylko : przesyłowa stała; przesyłowa zmienna i niewiadomo co jeszcze na tak zagmatwanym rachunku ? NIE PODPISUJCIE ŻADNYCH UMÓW Z ENERGĄ - oszukany już Polak !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie podpisywałem! Na pytanie, czy czytałem i podpisałem umowę, odpowiedziałem, że nie. Powiedziałem, że umowę wyrzuciłem do kosza, bo mnie nie interesuje. Po którymś telefonie, żeby dali mi spokój powiedziałem że zgadzam się i od razu dostałem faktury z podatkiem handlowym, mimo że np. w garażu w ogóle nie mam zużycia prądu.Będę z nimi walczył!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam.
W dniu dzisiejszym moi rodzice również padli ich ofiara. Poproszę o formularz na maila.
Dziękuję i pozdrawiam,
Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest sporo mniejszych firm które mają fajną ofertę z telefonem nomadycznym , dowiem się bo ktoś w rodzinie ma coś takiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, fajnie ze uznali Twoja reklamacje. Czy mogę prosić o wzór pisma reklamacyjnego i coś bliżej jak to załatwić ? Dałam się nabrać rok temu. Proszę o info na adres supermariol@wp.pl, dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam , czy można dostać wzory tych pism tez zrobili mnie w konia jak młodego
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15zł w te czy w te nie oto chodzi - tylko że nie pobieram prądu a placę 45,50 co miesiąc, podeszli mnie jak młodego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie tez zrobili w konia chętnie podpisze pozew
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zrobiłem to ale kiszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam prośbę czy móg bym otrzymać wzór skargi , też mnie podeszli jak młodego
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez dałem się podejść jak Młody na ta nowa umowę, jeżeli była by taka możliwość poprosil bym o wzor takiego pisma-kilka reklamacji zlozylem i kiszka.
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (134 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Ludzie nie płaćcie prowizji !!! (164 odpowiedzi)

Właśnie wróciłem z emigracji, która trwała sporo lat i oczom nie wierzę 8-o Pośrednicy w Polsce...

Ubezpieczenie mieszkania (147 odpowiedzi)

chcemy ubezpieczyć mieszkanie ale nie wiem gdzie najlepiej i w miare cenowo , fajna bylaby opcja...