Mac - ocena (1) Można zrobić dobry trening :) Mac P - ocena (1) Suuper xxxxxccccc P Alicja - opinia (1) Siłownia bardzo dobrze wyposażona, ciekawa oferta zajęć. Super, że są też... Alicja
klientka - opinia (1) bardzo słaba oferta zajęć dla pań, zapisy na zajęcia, które są potem... klientka dominika - opinia (1) Ze względu na oczekiwanie na karnet multisport od nowego miesiąca, doradzono... dominika Porażka (1) napiszę krótko obsługa nawet nie zasługuje na 1 punkt, komunikatywność osób... bartek niezadowolony klient (1) Państwa siłownie oceniam bardzo negatywnie jedynie poprzez brak... mstankowska Opinia (1) Pierwsze darmowe wejscie- super!!! Niestety przy bliższym poznaniu klubu... Rozczarowana Wielki plus za Kids Zone (1) Bardzo polecam, ogromny plus za pokoj dla dzieci. Od dawna poszukiwalam... Marta Trenerzy (5) Siłownia ok, ale chce wypowiedziec sie na temat trenerów a dokładniej na... Krzychu Duże podziękowania dla Pana Mariusza. (1) Jako jedyny z instruktorów mających dyżur na sali w siłowni podchodzi do... Paulina Jak ktoś napisał recepcja psuje tą siłownie. (5) Zgadzam się w 100% z opinia niżej na temat Pani w recepcji. Ta dziewczyna (... Paweł Polecam!!! (1) Nie wiem skąd wszystkie złe opinie, z którymi absolutnie się nie mogę... Calineczka co się dzieje z energy??? (1) Jestem bardzo zaniepokojony atmosferą, która kreuje się w klubie od kilku... andrzej OBSŁOGA DO BANI (1) Obsułga to jakieś nieporoumienie. Zastanawia mnie kto zatrudnia dziewczyny do... asia Recepcja najsłabszym punktem klubu (3) Jeżeli chodzi o sprzęt i jakość nie ma dużych zastrzeżeń - w strefie kardio... Piotr Spinning (5) Siłownia bez zarzutu. Wystarczająca ilość sprzętu, przestronność, wszystko... Ola Co się dzieje w tym klubie? (1) Do Energy chodzę od prawie trzech lat, zawsze było super. Ostatnie zmiany nie... bodybuilder Marta najlepsza!!! :D (2) Byłem kilkakrotnie w klubie, na wielu zajęciach, spędziłem kilkadziesiat... gdynianin Sprostowanie do powyższej opinii (2) Czytam w wolnym czasie powyższe opinie i jedna przykuła moja szczególna... Natalia