Barbara Podsiadło - ocena (2) Bardzo profesjonalna obsługa. Zawsze punktualnie z indywidualnym podejściem... Barbara Podsiadło Michał - opinia (2) Pani Anna Wielicka - zawsze super profesjonalna opieka, fachowe porady, każda... Michał Michał - opinia (2) Profesjonalne usługi stomatologiczne i przemiła pani higienistka, która... Michał
Szymon Jackowski - opinia (2) Gorąco polecam doktora Roberta Burdacha, profesjonalne podejście do pacjenta... Szymon Jackowski Malgorzata - opinia (2) Bardzo dobra obsługa, polecam, przyjemna atmosfera, bez bolu Malgorzata Jacek - opinia (2) Korzystałem z usług przychodni, polecam w 100% p. doktor Bogusława... Jacek DL - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dr Dominika Szczepanek bardzo sprawnie... DL JacekR - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa. Poleca JacekR Sandra - opinia (1) Super obsługa, dr Ostapiuk i panie z recepcji bardzo pomocne i miłe. Sandra Krzysiek - opinia (1) Super gabinet i super obsługa:) Pani Jola super specjalista Krzysiek Karolina - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Fachowe podejście do pacjenta i jego problemu. Dzięki... Karolina Jabłoniowa (1) Profesjonalna obsługa, sympatyczna atmosfera. Pani dr Magdalena Ostapiuk... Anna Różycka Agnieszka - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, przesympatyczna atmosfera już od progu. Dzięki... Agnieszka KMAM - opinia (1) Obsługa pacjęta na najwyższym poziomie,polecam wszystkim w 100% KMAM Bardzo profesjonalna obsługa (1) Bardzo profesjonalna obsługa zarówno od administratorów jak i zespołów... Alexandr Eurodent morena (1) Nie lubię chodzić do dentysty, ale było wyjątkowo miło. Uprzejme panie w... Ala polecam Eurodent Gdańsk -Morena (1) Miły personel, profesjonalizm polecam Bruszewska Najlepszy ortodonta (Jasień) (1) Pełen profesjonalizm - do tego bardzo dobry kontakt z lekarzem ortodontą... Patrycja Polecam (1) Jestem pacjentką od kliku lat wraz z całą swoją rodziną. Obsługa jest... Zadowolona Pacjentka Zadowolona :) (1) Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Leczenie przez wykwalifikowanych... Sylwia