Poznałem EZ jakieś 11 lat temu, znamy się do dziś aż za dobrze! (1) Czy mnie oczy nie mylą? EZ trafiła do opinii na Trojmiasto.pl? Ile lat już... beaviso Wracam tu co roku (1) "Jest jeszcze śledź w śmietanie - metafizyczne danie" ja spotkanie po latach... (1) Tak się złożyło, że nie było mnie w kraju ponad 9 lat - mieszkałem w... Andrzej
Beata - opinia (1) Restauracja o wyjątkowym klimacie i ma w sobie coś że przyciąga klientów i... Beata ;) (1) Jedzonko w restauracji jest wspaniałe,obsługa także.Korzystamy juz dłuzszy... Beata i Artur Ewa Zaprasza (1) Najlepsze jedzenie i obsluga na świecie, nic więcej nie będę pisał.Spróbujcie... Michał Misaczek REWELACJA (1) Chyba najlepsza restauracja w jakiej byliśmy :-) Polecam babkę ziemniaczaną,... Magda topigu - opinia (1) Restaurację EWA odwiedzam od kilku lat kilka razy w roku. Jak zwykle dania... topigu MNIAM ! MNIAM ! (1) Polecam wszystkim tę restaurację. Śledzie pychotka, schab wielkości rakiety... Urszula Bulińska SUPER!!!! (1) Cała rodzina cały rok marzy o obiedzie w tej niezwykłej restauracji- mąż śni... Martyna Rux rewelacja!!! (1) początki były trudne :) długo trwały debaty na temat czy takie mięsko czy... Magdalena i Krzysztof !!! (1) Jezdze do "Ewa Zaprasza" od ponad 12 lat średnio raz do roku. NIGDY... Andrzej rewelacja (1) Śledziki - palce lizać, schab ze śliwką - miód w gębie, kelnerzy... Aleksandra Bardzo dobra kuchnia i obsługa (1) Restaurację tę znam od kilku lat i stwierdzam, że jakość posiłków jak i... Zbyszek miłe wspomnienia (1) w niedzielę z mężem odwiedzilismy po raz wtóry przesympatyczną restauracyjkę... Barbara było lepiej, ale to już chyba odległa historia (1) Pamiętam 10 lat temu uważałem to miejsce za jedną z lepszych knajp, ale od... klient szukający alternatywy polecam (1) polecam Marzena Joanna - opinia (1) Polecam wszystkim. Kazde danie wyszukane, miła obsługa, swietny wystrój. Nic... Joanna rozstrój żołądka (1) Delikatnie mówiąc, miałem w zeszłym roku rozstrój żołądka po przyzwoitym... Jarek niebo w gębie (1) Polędwica po angielsku z boróweczkami palce lizać. Sandacz w sosie... Andrzej Szulc i Danuta Maliszews