FS Kurier Miejski

Firmy kurierskie

Gdynia, Kcyńska 14

czytacz - ocena (1) cytat z e-mail "dziś dostarczymy twoją przesyłkę w godz. 8-11. Niestety nie... czytacz Zbigniew Mierzejewski - ocena (1) przesyałka doręczona szybko i sprawnie bez problemów Zbigniew Mierzejewski GO! express & logistics - ocena (1) Wszystko sprawnie i szybko, kontakt jak i usługa zadowalająca! GO! express & logistics
Łukasz Rublewski - www.inzynieriabhp.pl - ocena (1) Wszystko super, raczej rzadko komu można napisać taką opinię. Łukasz Rublewski - www.inzynieri Kasia - ocena (1) Moja ulubiona firma kurierska, na której zawsze mogę polegać. Gwarancja... Kasia KINGA - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni, współpracujemy już kilka ładnych lat. W każdej... KINGA perfumeria douglas - ocena (1) najlepsza współpraca :) godni zaufania, zawsze na czas! perfumeria douglas NTG Air & Ocean Sp. zoo - ocena (1) Jak najbardziej polecam firmę FS Kurier Miejski. Szybka realizacja zgodna z... NTG Air & Ocean Sp. zoo Jarek - ocena (1) Świetny Kurier, terminowy, polecam!! Jarek AST - ocena (1) solidny partner, przesyłki są dostarczane na czas, nigdy nie było powodów do... AST Agnieszka - ocena (1) Ekspresowa dostawa, punktualność co do minuty! Agnieszka Ernest - ocena (1) Absolutnie polecam!!! Szybko,pewnie,na czas. Ernest Marta - ocena (1) Super współpraca :) Marta Mon - opinia (1) Bardzo miła obsługa, osoby kontaktowe z którymi można się dogadać. Ogólnie... Mon Happy13 - opinia (1) Meeeeega ekspresowo ! Polecamy z całego serca ;) Happy13 festus.pl - opinia (1) Mistrzowie świata! Wiwat FS Kurier Miejski! festus.pl Jarek - opinia (1) Jak zawsze sprawnie i bezpieczenie. Dokumenty w ciągu kilku chwil... Jarek Anna - opinia (1) Polecam. Korzystałam kilkukrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Paczki... Anna Grażyna - opinia (1) Rzetelna Firma- błyskawiczne przesyłki, bardzo mili i kulturalni kurierzy:)... Grażyna Świat Szybek - opinia (1) Szybcy jak wiatr, dokładni jak piorun. Zero problemów, wszystko da się... Świat Szybek