FS Kurier Miejski

Firmy kurierskie

Gdynia, Kcyńska 14

Szybko i profesjonalnie (1) Bardzo szybko, sprawnie i rzetelnie dostarczona przesyłka. Punktualność,... Monika Przewóz (1) Obsługa bardzo miła Transport na czas Bezpieczeństwo zapewnione Polecam!!! BJ Nie spotkałem drugiej takiej (1) firmy kurierskiej, która dorównywałaby Full-Serwisowi pod względem jakości... Oskar
Można na nich polegać (1) Solidna i słowna. Germański Fedex dostarczał tydzień i nie dostarczył, a... Firma z Krakowa - Cyfra7 Najlepsza firma kurierska (1) Najlepsza firma kurierska! Polecam w 100%. Moje niestandardowe zlecenie... Kasia Jesteście super (1) Ta wspaniała firma kurierska uratowała moje zlecenie, które było bardzo... Izabela profesjonalizm (1) Przy okazji organizacji przyjęć weselnych, korzystamy z usług różnych... Dorota Kurlenda, Gdańska Pracown Profesjonalnie i na czas (1) Zamawialiśmy dostawę dokumentów na konkretną godzinę i dotarła w idealnym... Marek C Kurier na 6 :) (1) Sprawnie, szybko i wygodnie :) Polecam Agnieszka Polecam, są super! (1) Świetna i rzetelna firma. Profesjonalizm na 10000%. Do tego wspaniali ludzie.... Adelajda Profesjonalna usluga! (1) Super firma, zlozylem zamowienie o dostarczeniu prezentu dla bliskiej mi... Mateusz Taxi dla paczki (1) Jeżeli kurier kojarzy Ci się z leniwym brudasem kopiącym gdzieś Twoją paczkę... Dawid Polecam! (1) Rewelacyjny kontakt z klientem. Paczki dostarczane na czas! Profesjonaliści w... Izuś Zdecydowanie na TAK! (1) Absolutnie nic do zarzucenia, a wręcz do pochwalenia. Sprawna organizacja... Adam Polecam! (1) Masz dość całodniowego oczekiwania na przesyłkę oraz kurierów nie szanujących... M. Profesjonalna i sympatyczna obsluga (1) Bardzo polecam uslugi tej firmy! Przesylka zostala dostarczona jeszcze tego... Tadeusz Szkoda że nie ma ich w Krakowie... (1) ... bo szarpałbym jak Reksio szynkę. Korzystałem z ich usług tylko raz, nieco... Czarodziej Super! (1) Świetny kontakt z klientem, szeroki wachlarz usług. Są świetni! Aveane Polecam- szybko i bezpiecznie. (1) Bezpieczny transport w szybkim czasie Bozena Borowa Naj! Polecam! (1) Najszybsi i najlepsi! Anna