FS Kurier Miejski

Firmy kurierskie

Gdynia, Kcyńska 14

Dawid W - opinia (1) Ekspresowo odebrana i dostarczona pilna przesyłka na terenie Trójmiasta.... Dawid W Rafał Tymcik, Zielone Butelki - opinia (1) Z Full Serwis Kurierem Miejskim rozpoczęliśmy współpracę w marcu 2020 roku.... Rafał Tymcik, Zielone Butelki Agnieszka - opinia (1) Obsługa doskonała, kontakt telefoniczny i mailowy bez zastrzeżeń, przesyłka... Agnieszka
Krzysztof Wierzba - opinia (1) Od dwóch lat korzystam kilka razy w tygodniu z usług Kuriera Miejskiego.... Krzysztof Wierzba Magdalena - opinia (1) Baaaardzo szybko załatwiona sprawa. Przesyłka była u odbiorcy w ciągu... Magdalena Krzysztof - opinia (1) zawsze można na nich liczyć, ceny też dobre, Krzysztof mirosław - opinia (1) sprawnie , szybko , fachowo - polecam mirosław Impuls - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana natychmiastowo. Bardzo miły kontakt od... Impuls Impuls - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana natychmiastowo. Bardzo miły kontakt od... Impuls James - opinia (1) Jestem więcej niż zadowolony. Korzystałem z usług kuriera już kilkukrotnie:... James Urszula - opinia (1) Polecam firmę FS Kurier Miejski szybko i sprawnie załatwiają przesyłki, nie... Urszula Nordstal - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Super kontakt. Zdecydowanie polecam tą firmę do... Nordstal Marta - opinia (1) Bardzo sprawnie, miły i profesjonalny kontakt, realizacja zgodnie z... Marta Przesyłka dostarczona jeszcze tego samego dnia! (1) Dla mnie bomba! Wysłałam mały pakunek z Nowego Portu o 10:00 ,o 17 juz byl na... Gosia Najlepsza firma kurierska w Trójmieście. (1) Firma wzorowo wywiązuje się ze zleconych im zadań. Zarówno wysyłane jak i... Adam K. marzenka-71 (1) bardzo sprawnie i profesjonalnie. polecam marzenka-71 Leon - opinia (1) Bardz solidna firma. Gorąco polecam. Często korzystamy z usług Kuriera... Leon polecam (1) Jak sama nazwa wskazuje - kurier full serwis! :) Szybko, tanio i bezpiecznie.... Marlena Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. (1) Bardzo dobre wrażenie, świetny kontakt. Czuć klimat dobrze działającej firmy... Jacek Zadowolony klient (1) Współpracuje z nimi od kilku miesięcy i jedynym problemem który do tej pory... Łukasz Rublewski