Asia - opinia (1) Dokładność i cierpliwość oraz staranność Kamila sprawia , że wtorkowe... Asia Kajtek - opinia (2) W dziesięć miesięcy od zera do bohatera ! To możliwe tylko z nimi ! Ying-Yang... Kajtek Iwona - opinia (1) Profesjonalista w każdym calu, każdy trening dostosowany do klienta ,... Iwona
Jerzy Buczkowski - opinia (1) 4 lata z Kamilem ! Urozmaicone treningi, nigdy nie jest nudno, jesteś pod... Jerzy Buczkowski Michalska-Meck - opinia (1) Wspaniała współpraca i atmosfera na treningu! Bardzo wymagająca, ale... Michalska-Meck Odmładza ciało i duszę (1) Regularne trenowanie z Dianą pozwoliło mi szybko zobaczyć efekty w postaci... Justyna Trener - Bratnia dusza. Bardzo POLECAM ! (1) Osób zajmujących się treningiem w sposób profesjonalny jest niewiele. Diana... Vivienne super klimat, niesamowita motywacja (1) zachęcam ! uczęszczam na treningi od ponad pól roku, fajna atmosfera,... monika POLECAM WSZYSTKIM (1) Zgadzam się z opinią poprzednika!Od siebie mogę dodać,że jako osoba mająca... Jacek Polecam każdemu komu zależy na dobrym i skutecznym treningu (1) Zdecydowanie polecam wszystkim. Warto przyjść spróbować....ja tak zrobiłem i... Piotr