Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

Szukam jakiejś fajnnej knajpki z dobrym jedzonkiem (jednak nie same ryby, ale również popularne jedzienie typu np. pizza) - Jurata lub Jastarnia. Najlepiej taka knajpka w której można byłoby sobie posiedzieć we dwoje przy stoliku na dworze, a może są jakiejś ciekawe knajpki centralnie gdzieś przy plaży (poza Bryzą)? Czekam na Wasze opinie - zarówno o samych knajpkach godnych polecenia, jedzeniu, cenach itp...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

Juratę ogólnie odradzam (stać mnie, ale do Juraty nie jadę, by zjeść, ale by pospacerować) ze względu na ceny, także średnią jakość nawet czegoś tak prostego jak gofry z bitą śmietaną... Jastarnia - polecam to miasto ogólnie. Kilka miejsc szczególnie - Tawernę koło portu - może niezbyt tania, ale smaczna pizza, a'la restauracja Łóżko - blisko głównego skrzyżowania w Jastarni oraz mniejszą knajpkę typu fast food od restauracji Łóżko w lewo (w stronę Kuźnicy patrząc). Także pizzerię Dominium, czy jakoś tak się nazywa. Ogólnie w Jastarni jest w czym wybrać. Polecam jako mieszkanka z okolicy, a nie turystka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

Łóżko kojarze - bardzo fajna knajpa i też o niej myślałem, tym bardziej że mają fajną stronke z pełnym menu więc wiem czego się spodziewać zarówno jeśli chodzi o rodzaj jedzenia jak i ceny. Tawerna - bardzo chętnie sprawdze, dzięki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

Ta Tawerna koło portu to bodajże Marina Klub? Przypadkowo znalazłem też inną Tawerne którą pamiętam z dyskoteki.. Chciałbym jednak zapytać o tą drewnianą znajdującą się nad morzem - istnieje cały czas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

JASTARNIA

Villa Portowa ( Portowa 7 )
Mają tam pokoje a na dole knajpkę .
jest rewelacyjna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

a ktoś kojarzy jak nazywa się ta knajpka zaraz koło parku patrząc w kierunku pkp - z prawej strony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

W góry pociągiem - gdzie? (49 odpowiedzi)

Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się z dzieckiem na...