FAMA DESIGN sp. j.

Meble kuchenne Aranżacja wnętrz

Gdynia, Władysława IV 46-48

Jagoda - ocena (1) Firma FamaDesign w 2023 roku wykonała kompleksową zabudowę mieszkania... Jagoda Kamila - ocena (1) Zdecydowanie polecam! Praca z Pania Marleną z Fama Design w Gdyni była czystą... Kamila Tomek letnica - opinia (1) Dziękuję za wspaniałą realizację i współpracę od początku do końca wsparcie i... Tomek letnica
Marek Wojciechowski - opinia (1) bardzo dobrze wykonany projekt doskonała współpraca z panem Andzejem Talaśką... Marek Wojciechowski Aleksander Olsztyński - opinia (1) Jeśli ktoś z Państwa lubi adrenalinę wynikającą z niedotrzymywania terminów,... Aleksander Olsztyński Magda - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z projektu! Firma godna polecenia! Magda:) Magda Kamil - opinia (2) Super obsługa. Szybko sprawnie. Robiłem już druga kuchnie w firmie Fama... Kamil Agata - opinia (2) Dziwi mnie tak wysoka ocena za usługi tej firmy. Początkowy kontakt z... Agata Joanna - opinia (2) Klient dla firmy, a nie firma dla klienta. Czekamy od dwóch miesięcy na kogoś... Joanna K, S. D. - opinia (2) Przepiękny projekt kuchni wg autorstwa Pani Marleny z Fama Design w Gdyni.... K, S. D. Piotr - opinia (2) Wstąpiłem do salonu tej firmy całkiem przypadkiem i to był bardzo dobry... Piotr Piotr - opinia (1) Profesjonalna obsługa, świetny wybór mebli, sprzętu i aranżacji. Doradzą,... Piotr M.Ch. - opinia (1) Szybka obsługa, można przedyskutować swoje propozycje bez nachalnego... M.Ch. Olga - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, od projektu aż do montażu kuchni.... Olga Fama - Firma godna polecenia (1) Bardzo serdecznie polecamy salon w Gdyni. Szczególnie polecamy realizację... Joanna i Karol Piękna, nowoczesna kuchnia! (1) Polecamy Salon w Gdyni! Pani Marlena oraz Pan Wojtek są bardzo sympatyczni i... Kacper i Agnieszka Gorąco polecam! (1) Ze studiem FAMA zrealizowałam kuchnię, zabudowy do łazienki i szafę.... Justyna Super kuchnia (1) Rewelacyjna kuchnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Iwona- genialne... Dorota Jak najbardziej Polecam (1) Jak najbardziej polecam. Sprawne zamówienie i profesjonalna pomoc przy... Paweł Super polecam (1) Współpraca z firmą Fama Design na najwyższym poziomie. Szczególnie polecam... Katarzyna